Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Dell Pro 14, platin gümüş renginde şık metalik kaplama ve manyetit renginde dokulu kaplama seçenekleriyle sunulur.
İşinizin sizi götürdüğü her yere seyahat etmek üzere tasarlanan Dell Pro 14, dayanıklılık ve güvenilirlik için sıkı MIL-STD testlerinden geçirilir.
Windows'taki Copilot özelliği sayesinde, Windows Copilot tuşunu kullanarak kişisel yapay zeka asistanınıza anında erişebilirsiniz. Wi-Fi 7'ye kadar hızlı bağlantı seçenekleriyle her yerden üretkenliğinizi koruyabilirsiniz.
Aynı boyutta, %10 daha hafif ağırlıkta, daha dar çerçevelere ve %5 daha büyük ekran alanına sahip geniş 16:10 ekran sayesinde, daha geniş ve daha ayrıntılı bir ekranda daha üretken çalışabilirsiniz.

Daha büyük pil seçenekleri ve süper düşük güç tüketimli ekranlar sayesinde.
Modern mobilite:Intel ® Core ? Ultra İşlemciler (U7'ye kadar) ve hızlı bağlantı ve uzun pil ömrü sağlayan özelliklerle durdurulamaz üretkenliğe ulaşın.
FHD+ , dokunmatik seçenekler ve ComfortView Plus dahil olmak üzere çeşitli ekranlardan seçim yapın.
Thunderbolt ? 4 yeteneklerine ve HDMI 2.1'e sahip 2. bir Type-C portu ile yükseltilmiş portlar.
Wi-Fi 6, Wi-Fi 6 E ve Wi-Fi 7 özellikli kablosuz kart gibi bağlantı seçenekleriyle hızlı bir şekilde bağlantıda kalın.
Gelişmiş yönetilebilirlik için isteğe bağlı Intel vPro .
Hızlı tepki süresi ve performans için 64 GB'a kadar yükseltilebilir DDR5 bellek.
HDR teknolojisine sahip isteğe bağlı 2 MP kamerayla görüntülü görüşmelerde öne çıkın. Bu kamera, zayıf ışık koşullarında bile görüntü ayrıntılarını doğru bir şekilde yakalar. Manuel gizlilik perdeleri, yalnızca istediğiniz zaman görülmenizi sağlar.


| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | İş |
| Laptop Serisi? | Pro Serisi |
| Laptop Türü? | Laptop |
| İşlemci? | Intel Core 7 |
| İşlemci Nesli? | Intel Core |
| İşlemci Modeli? | Core 7 150U |
| Temel Frekans? | 1.80GHz |
| Turbo Frekans? | 5.40GHz |
| Önbellek? | 12MB |
| Çekirdek Sayısı? | On Çekirdek |
| İşlemci Grafik Serisi? | Intel Grafik |
| İşlemci Grafik Modeli? | Intel Grafik |
| NPU Adı? | Yok |
| Yapay Zeka Desteği? | Yok |
| Sistem Belleği? | 32GB |
| Bellek Türü? | DDR5 5600MHz |
| Bellek Düzeni? | 2 x 16GB |
| Max.Bellek? | 64GB |
| Toplam Bellek Slotu? | 2 |
| Sabit Disk? | Yok |
| SSD Disk? | 1TB |
| SSD Tipi? | PCIe NVMe Gen4 |
| SSD Düzeni? | 1 x 1TB |
| Toplam SSD Slotu? | 1 |
| Ekran Kartı? | Paylaşımlı |
| Grafik Serisi? | Intel Grafik |
| Grafik İşlemcisi? | Intel Grafik |
| Grafik Genişliği? | Yok |
| Grafik Yapısı? | Yok |
| Grafik Gücü? | Belirtilmemiş |
| DLSS Sürümü? | Yok |
| DLSS Çoklu Kare Oluşturma? | Yok |
| DLSS Kare Oluşturma? | Yok |
| Ekran Boyutu? | 14 - 14.5 inc |
| Ekran Parlaklığı? | 300 nits |
| Renk Gamı? | %45 NTSC |
| Dokunmatik Ekran? | Yok |
| Çözünürlük Biçimi? | Full HD+ |
| Çözünürlük? | 1920 x 1200 |
| Ekran Özelliği? | IPS |
| Yenileme Hızı? | 60 Hz |
| Wi-Fi? | WiFi 6E |
| Bluetooth? | Versiyon 5.3 |
| Ethernet? | Gigabit (1000 Mbps) |
| Hdmı? | Versiyon 2.1 |
| Video Portu? | Thunderbolt |
| TPM? | Var |
| Type-C? | 1 |
| Type-C Hızlı Şarj? | Power Delivery 3.1 |
| Usb 2.0? | Yok |
| Usb 3.0? | Yok |
| Usb 3.1? | Yok |
| Usb 3.2? | 2 |
| Usb 4.0? | 1 |
| Thunderbolt? | Thunderbolt 4 - 1 x DP |
| Display Port? | Belirtilmemiş |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| İşletim Sistemi? | Free Dos |
| Webcam? | 720p HD 30fps |
| Ses? | 2 hoparlör x 2W |
| Touchpad? | Çoklu dokunmatik harekete duyarlı |
| Klavye Düzeni? | Q Türkçe |
| Klavye Özelliği? | Arka Aydınlatmalı (Beyaz) |
| Pil Teknolojisi? | 3 hücreli pil |
| Pil Gücü? | 45 Whr |
| Güç Adaptörü? | 65W |
| Garanti Tipi? | Yerinde Teknik Servis |
| Malzeme? | Alüminyum |
| Renk? | Gri |
| Paket İçeriği? | Notebook, Şarj Aleti |
| Ağırlık? | 1 kg - 2 kg |
| Series | PC14250-C7165 |
| Options | Intel Core - 32GB - 1TB SSD - 14 - DOS |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | PC14250-C7165UBU-321 |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 3 |
Buna bakanların aldıkları
Birlikte alınan ürünler
Ürün Etiketleri
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.