Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Simge görüntüleri yalnızca gösterim (örnek) amaçlıdır. İş birliği simgeleri aynı anda yanar ve yalnızca Zoom veya Microsoft Teams çağrıları sırasında görünür.

Ayrılabilir Latitude 7350 ile evden kolaylıkla çalışın. Yapmanız gereken ister tablette bir konferans aramasını yönetmek, ister isteğe bağlı Ayrılabilir Latitude 7350 Toplantı Amaçlı Klavyeyi kullanarak e-postaları yanıtlamak olsun, çıkarılabilir cihazınızı elinizdeki göreve göre uyarlayın.

Çeşitli çevre birimleriyle uyumluluğu sayesinde Ayrılabilir Latitude 7350'yi ofis çalışma alanınıza yerleştirin ve tıpkı bir dizüstü bilgisayar gibi kullanın.

Ayrılabilir Latitude 7350 ile her yerden çalışmak sorunsuz bir deneyimdir. Tablet form faktörünü hareket halindeyken tutmak ve kullanmak kolaydır veya masa ya da sehpanız olduğunda isteğe bağlı Ayrılabilir Latitude 7350 Toplantı Amaçlı Klavyeyi takabilirsiniz.

Deneyiminizi geliştirmek için özelleştirilmiş ekosistem.
İsteğe bağlı manyetik seyahat klavyesi tabana takılır ve cihazınızı bir dizüstü bilgisayar deneyimine dönüştürür.

Manyetik kalemi, 30 saniye gibi kısa bir sürede tamamen şarj olacağı klavye garajında güvenli bir şekilde saklayın.

Köşe tamponları, yerleşik destek çubuğu, elastik kalem tutucusu, rahat el kayışı ve çıkarılabilir omuz askısıyla hafif ve dayanıklı çanta. Ağırlık olarak toplam %49 geri dönüştürülmüş malzemeden yapılmıştır.

%30 daha ince kanatlara sahip çift fan, bilgisayarınızda daha fazla hava dolaşımı sağlar*.
*Kasım 2023 tarihli şirket içi analize göre.

Buhar odası*, cihazınızın hızlı ve sorunsuz çalışmasını sağlamak için ısıyı işlemciden uzaklaştırarak farklı yönlere çeker.
*Intel® Ultra Core™ 7 işlemcili yapılandırmalarda mevcuttur.

Bilgisayarınıza daha fazla hava çekerek hava akışını en üst düzeye çıkaran ek giriş deliklerini ortaya çıkarmak için destek çubuğunu açın.

Eş zamanlı çok pozlamalı HDR sayesinde konferans görüşmelerinde en iyi şekilde görünün. Bu teknoloji, pencereli ofisler ve konferans salonları gibi zorlu aydınlatma koşullarında görüntü ayrıntılarını doğru bir şekilde yakalamak için arka arkaya birkaç fotoğraf çeker ve bunları harmanlar.

Yeni Intel® Core™ Ultra işlemci, uzun ömürlü bir pille süper güçlendirilmiş bilgi işlem için yeni nesil karma mimari sunar. Üç katmanlı çoklu işlem birimi sayesinde iş kullanıcıları, doğru görevi doğru motora doğru zamanda göndererek karmaşık iş yüklerini yönetebilirler. CPU hafif, düşük gecikmeli AI görevlerini yönetir, GPU medyayı ve görsel yapay zeka oluşturmayı yönetir ve özel bir yapay zeka motoru olan NPU sürekli yapay zeka ve yapay zeka boşaltımını yönetir.
NPU, uygulamaların aşağıdaki alanlarda verimli bir şekilde hızlı ve sorunsuz çalışmasına yardımcı olur:
Cihazınızdaki Copilot Donanım Anahtarı ile iş akışınızı zahmetsizce başlatın ve iş gününüze başlamak için ihtiyaç duyduğunuz araçlara hızlı erişim sağlayarak zamandan tasarruf edin.
Ayrılabilir Latitude 7350, cihazın dizüstü modunda %51'e kadar daha hızlı, tablet modunda %37'ye kadar daha sessiz ve tablet modunda 5°C'ye kadar daha soğuk çalışmasını sağlayan akıllı termal modlarla desteklenir.
Önceki modelden %16 daha büyük 46,5 Whr değeri ve 10 saat 18 dakikaya kadar pil ömrü sunan pille her yerden çalışın.

Hem kullanıcıya hem de dışa dönük kamerayla üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarın. Diğer ayrılabilir kameralar arasında kullanıcıya dönük en iyi kamera (8 MP HDR) ile görüntülü görüşmelerde şık ve profesyonel görünün. Otomatik odaklama özelliğine sahip 8 MP dışa dönük kamerayla çalışmalarınızı kolayca sergileyin.
Toplantı Amaçlı Dokunmatik Yüzeyli Dünyanın İlk Ticari Ayrılabilir Cihazına bir dokunuşla önemli Zoom veya Microsoft Teams konferans kontrollerine hızla erişin.
Öne bakan hoparlörlerle konferans çağrılarını yüksek sesle ve net şekilde duyun.
Windows Studio Effects'teki yapay zeka güçlendirmeleriyle toplantılarınızda devrim yaratın. Yapay zeka göz izleme teknolojisi sayesinde, otomatik video çerçeveleme özelliğiyle hedef kitlenizin ilgisini canlı tutun ve notlarınıza referans verirken bile göz temasını zahmetsizce sürdürün.

Parmak izi okuyucuları, akıllı kart okuyucusu ve Yakın Alan İletişimi (NFC) yongası seçenekleriyle bilgisayarınızda güvenli bir şekilde oturum açın, dijital işlemleri gerçekleştirin, dijital içerik alışverişi yapın ve daha fazlasını yapın.
Sıkı tedarik zinciri kontrolleri ve isteğe bağlı Dell SafeSupply Chain çözümleri, ürün kurcalama riskini azaltır. Dell'e özgü Güvenli Bileşen Doğrulaması ile aygıtın bütünlüğünü doğrulayın. Kurcalamaya karşı korumalı ambalaj ve sabit sürücü silmeleriyle ek tedarik zinciri güvencesi sağlanır.
Yalnızca Dell tarafından sunulan erken uyarı özelliği olan Saldırı Göstergeleri, davranış tabanlı tehditleri tarar.
Diğer PC’lerden daha fazla güvenlik sağlayan ana bilgisayar dışı BIOS ve bellenim doğrulamasını yalnızca Dell sunar.

Dayanıklı ve çizilmeye karşı dayanıklı olan cihazınızın ekranı, bugüne kadarki en sağlam Gorilla Glass ile kazara düşmelere karşı korunur.
3K çözünürlüklü ekran ve 500 nit parlaklık, dış mekanlarda bile net netlik sağlarken yerleşik ve her zaman açık düşük mavi ışık çözümü olan ComfortView Plus, renkten ödün vermeden mavi ışık emisyonlarını azaltır.
Dokunma özelliği sayesinde ekranınızla etkileşim kurmanın ek yollarının keyfini çıkarın.

Concept Luna'dan ilham alan Ayrılabilir Latitude 7350 bilgisayar, dünyanın en kullanışlı ayrılabilir cihazıdır.
Çıkarılabilir piller ve ekranların yanı sıra yükseltilebilir WWAN ve SSD'ler, bakımı kolay ve hızlı hale getirir.
Tutucu vidalarla birlikte, yere düşen vidaları aramak geçmişte kaldı.

Ayrılabilir Latitude 7350 Tablet, ağırlıkça %22,6 oranında geri dönüştürülmüş içeriğe sahiptir.
Ayrılabilir Latitude 7350 kasasında %90 oranında geri dönüştürülmüş magnezyum kullanılarak tasarlanmıştır ve destek çubuğunda düşük emisyonlu %75 oranında geri dönüştürülmüş alüminyum kullanılmıştır.
İsteğe bağlı Ayrılabilir Latitude 7350 Toplantı Amaçlı Klavye, klavye makasında %80 geri dönüştürülmüş içeriğe, tuş kapaklarında %75 geri dönüştürülmüş içeriğe, klavye zarında %80 geri dönüştürülmüş içeriğe ve arkadan aydınlatmalı maskelemede %100 geri dönüştürülmüş içeriğe sahiptir.
Bu yıl, Ayrılabilir Latitude 7350 dahil olmak üzere yeni nesil Latitude dizüstü bilgisayarlar, pillerinde %50 geri dönüştürülmüş kobalt içerik ile gönderilmeye başlanacak.
%100 geri dönüştürülmüş veya yenilenebilir içerikten yapılmış ve aynı zamanda geri dönüştürülebilir ambalajlarda gönderilir.
Ayrılabilir Latitude 7350 ENERGY STAR® 9.0 sertifikalı, TCO sertifikalı Generation 10 ve Climate+ ile EPEAT Gold tescillidir.

Sektör lideri yapay zeka. Güçlü siber güvenlik. İş için tasarlandı. Windows 11 Pro ile yeni bir çalışma yöntemi için yapay zeka destekli çoklu görev kabiliyetinde son nokta. Windows'daki Copilot gibi özelliklerle daha iyi yanıtlar alın, becerilerinizi geliştirin ve iş akışlarını zahmetsizce optimize edin. Dell bilgisayarlarda Windows 11 Pro, güvenlik ve yapay zeka alanındaki en son gelişmelerle birlikte bilgisayarınızda kolaylık sağlar. Bugün yapay zekayla geliştirilmiş verimlilik, performans ve güvenlikten yararlanın ve gelecekte yeni zorlukların üstesinden gelmek için inovasyon yapın.

Aygıtları dağıtmanıza, yönetmenize ve desteklemenize yardımcı olmak için özelleştirilebilir planlarla çalışma deneyimini her yerde hızlandırabilirsiniz. Aylık öngörülebilir bir fiyatla güvenilir bir çalışma alanı sağlamaya yardımcı olmak için güvenli ticari bilgisayarlarımızın yerleşik korumalarından hem de ileri tehditlere yönelik yazılım korumalarından yararlanın.



| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | İş |
| Laptop Serisi? | Latitude |
| Laptop Türü? | İnce ve Hafif |
| İşlemci? | Intel Core Ultra 5 |
| İşlemci Nesli? | Core Ultra |
| İşlemci Modeli? | Ultra 5 134U |
| Temel Frekans? | 2.10GHz |
| Turbo Frekans? | 4.40GHz |
| Önbellek? | 12MB |
| Çekirdek Sayısı? | Oniki Çekirdek |
| İşlemci Grafik Serisi? | Intel Grafik |
| İşlemci Grafik Modeli? | Intel Grafik |
| NPU Adı? | Intel AI Boost |
| Yapay Zeka Desteği? | Var |
| Sistem Belleği? | 16GB |
| Bellek Türü? | LPDDR5X |
| Bellek Düzeni? | 1 x 16GB |
| Max.Bellek? | 16GB |
| Toplam Bellek Slotu? | 1 |
| Sabit Disk? | Yok |
| SSD Disk? | 256GB |
| SSD Tipi? | PCIe NVMe Gen4 |
| SSD Düzeni? | 1 x 256GB |
| Toplam SSD Slotu? | 1 |
| Ekran Kartı? | Paylaşımlı |
| Grafik Serisi? | Intel Grafik |
| Grafik İşlemcisi? | Intel Grafik |
| Grafik Genişliği? | Yok |
| Grafik Yapısı? | Yok |
| Grafik Gücü? | Belirtilmemiş |
| DLSS Sürümü? | Yok |
| DLSS Çoklu Kare Oluşturma? | Yok |
| DLSS Kare Oluşturma? | Yok |
| Ekran Boyutu? | 13 - 13.4 inc |
| Ekran Parlaklığı? | 500 nits |
| Renk Gamı? | %100 sRGB |
| Dokunmatik Ekran? | Var |
| Çözünürlük Biçimi? | 3K |
| Çözünürlük? | 2880 x 1920 |
| Ekran Özelliği? | IPS |
| Yenileme Hızı? | 60 Hz |
| Wi-Fi? | WiFi 7 (802.11 be) |
| Bluetooth? | Versiyon 5.4 |
| Ethernet? | Yok |
| Hdmı? | Yok |
| Video Portu? | Thunderbolt |
| TPM? | Yok |
| Type-C? | 2 |
| Type-C Hızlı Şarj? | Power Delivery |
| Usb 2.0? | Yok |
| Usb 3.0? | Yok |
| Usb 3.1? | Yok |
| Usb 3.2? | Yok |
| Usb 4.0? | Yok |
| Thunderbolt? | Belirtilmemiş |
| Display Port? | Yok |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| İşletim Sistemi? | Windows 11 Pro |
| Webcam? | Var |
| Ses? | 2 hoparlör |
| Touchpad? | Çoklu dokunmatik harekete duyarlı |
| Klavye Düzeni? | Yok |
| Klavye Özelliği? | Yok |
| Pil Teknolojisi? | 3 hücreli pil |
| Pil Gücü? | 45.6 Whr |
| Güç Adaptörü? | 65W |
| Garanti Tipi? | Yerinde Teknik Servis |
| Malzeme? | Alüminyum |
| Renk? | Diğer |
| Paket İçeriği? | Notebook, Şarj Aleti |
| Ağırlık? | 1 kg altında |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | XCTOL735013EMEA |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | TÜKENDİ |
| Garanti (Yıl) | 2 |
Buna bakanların aldıkları
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.