MSI RTX 30 Serisi Bilgisayarlar
İade talebi ve işlem takibini aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz.

Ebrarbilgisayar'dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde EbrarBilgisayar'a başvurarak, iade koşulları kapsamında kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Üye girişi yaptıktan sonra "Benim Sayfam" altında "Arıza / İade Takibi" başvurusunda bulunarak talebinizi iletebilirsiniz.

Talebinizi doğru ve eksiksiz olarak oluşturmanız işlemlerinizi hızlandıracaktır.

Ürün teslim alındığı haliyle, kullanılmamış ve hasar görmemiş olarak, orijinal ambalajında fatura örneği ile gönderilmelidir.

Orijinal kutunun bozulmaması ve kargo taşımasında hasar oluşmaması için korumalı ambalaj ile göndermenizi rica ederiz.

Orjinal kutu üzerinde kargo etiketi, bant veya yazılar olmamalıdır. Bunların olması durumunda iade talebiniz onaylanmamaktadır.

Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ücret İadesi:

İade işleminiz onaylandıktan sonra ücret iadesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 1 iş günü için yapılmaktadır.

Ücret iadesi işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişiklik gösterebilmektedir.

Dell Alienware M17 R2 6L75W16256N i7-9750H 16GB 256GB SSD 6GB RTX2060 17.3 144Hz Tobii Windows 10

Dell Alienware M17 R2 6L75W16256N i7-9750H 16GB 256GB SSD 6GB RTX2060 17.3 144Hz Tobii Windows 10

YENİ BİR EFSANE DOĞDU

Z yüksekliğinin %10'unu ortadan kaldıran, yalnızca 2,63 kg ağırlığında ve 18,6 mm inceliğindeki yeni Alienware m17, önceki m17 modelimize göre daha hafif ve daha incedir. Sıfırdan tasarlanan m17, Ay Işığı ve Ayın Karanlık Yüzü de dahil olmak üzere yüksek kontrastlı kaplama rengi seçenekleri ve yeni efsanevi tasarımımız temel alınarak oluşturulan magnezyum alaşımlı üstün bir kasaya sahiptir.

DAHA YÜKSEK PERFORMANS İÇİN ÖZEL GELİŞTİRİLDİ

Intel® ve NVIDIA'nın referans tasarım gerekliliklerinin de üstüne çıkmak için tasarlanmış hiper verimli gerilim düzenleme teknolojisi sayesinde elde edilen rakipsiz performansı deneyimleyin. NVIDIA® GeForce® GTX 1660 Ti, NVIDIA® RTX 2060, 2070 ve 2080 Max-Q tasarım grafik kartlarında 8 fazlı gerilim düzenleme ve Intel® Core™ i5, i7 ve i9HK işlemcilerde 6 fazlı gerilim düzenleme teknolojisine sahip yeni Alienware m17 daha yüksek verimlilik ve istikrarlı turbo frekansları için özel olarak geliştirildiğinden GPU ve CPU'nun yüksek performansından daha uzun süre faydalanabilmenizi sağlar.

Yeni Alienware m17, hiper verimli gerilim düzenlemenin getirdiği performans inovasyonuna ek olarak tüm işlemci seçeneklerinde dinamik CPU hız aşırtmayı destekleyecek şekilde tasarlandı.

GELİŞMİŞ ALIENWARE CRYO-TECH V3.0

En yeni termal teknolojimiz, Gelişmiş Alienware Cryo-Tech v3.0, 6 fazlı CPU gerilimi düzenleme ve 8 fazlı GPU gerilimi düzenlemeyi korumak için tasarlandı. Ayrıca yeni m17'nin CPU fan kanatlarının çapında %32, GPU fan kanatlarının çapında ise %10'lik bir artış sağlandı. Yeni m17 tüm bunlara ek olarak, sistemin en hassas bileşenlerine soğuk hava beslemesi sağlayarak gelişmiş hava akışı ve Cryo-Tech v2.0'a göre %25 daha az obstrüksiyon sunar.

En yeni mühendislik iyileştirmeleri sayesinde kesintisiz daha uzun çalışma süreleri için daha yüksek güç verimliliği ve hız elde edersiniz. Yenilikçi soğutma çözümümüzü daha yakından inceleyin:

Çift girişli, çift çıkışlı hava akışı tasarımı:Üst ve alt havalandırma kanallarından soğuk havayı çekip arka ve kenarlardaki havalandırma kanallarından dışarıya atarak ana bileşenler için optimum soğutma sağlayan çift fan tasarımına sahip ince ve hafif kasamızda, performansa öncelik verdik.

Yüksek voltajla çalışan fan:Yanmaya dayanıklı, kevlara benzeyen sıvı kristal polimer fan kanatları, sürtünmeyi azaltmak ve daha etkin hava dolaşımı için yataklı rulmanlar ve 3 fazlı fan denetimi ile tasarlandı. Artık CPU ve GPU'yu soğutmak için 86 ayrı fan kanadı bulunuyor.

Yük dengeleme özellikli ısı boruları:GPU ve CPU gibi kritik öneme sahip bileşenlerde gerçekleşen termal etkinlik devinimleri, üç adet 6 mm çapta ve bir adet 8 mm çapta bakır bileşimli ısı boruları ile bu bileşenlerden gelen bilgiye göre deşarj edilir.

Yoğun bakır fin yığınları:Yeni nesil bakır fin yığın tasarımı, ısı aktarımı için daha fazla yüzey alanı sağlayarak ısı atımındaki verimliliği ve sistem performansını iyileştirir.

Dinamik termal denetim: Yerleşik jiroskop ve ivme ölçer, masa üstünde mi diz üstünde mi oyun oynadığınızı algılayarak otomatik olarak sıcaklığı ayarlar ve sistem performansını masaüstü bilgisayar seviyesine çıkarır.

BENZERSİZ EKRAN TEKNOLOJİLERİ

Yeni Alienware m17'de %72 renk gamı, 300 nit parlaklık ve diğer tüm 17 inç Alienware dizüstü oyun bilgisayarları arasındaki en ince sol ve sağ çerçeveye (6,6 mm) sahip bir olağanüstü FHD ekran standart olarak sunulur.
m17 ince ve hafif çerçevesine rağmen güçlü 17,3 inç ekran ve yüksek yenileme hızı seçenekleri ile donatıldı.

Kesintisiz oyun deneyimi:Alienware m17, öncelikleri sorunsuz ve hızlı oyun olan oyuncular için 9 ms tepki süresi, Eyesafe® ve Tobii göz takibi teknolojisine sahip 144 Hz panel seçeneği sunar.

Gözlerinizi koruyun:Eyesafe® teknolojisi, sizi zararlı mavi ışık ışınlarına karşı korur. Bu benzersiz filtre teknolojisi, olağanüstü görüntü kalitesini korurken yoğun oyun deneyiminize devam etmeniz için yüksek enerjili görünür ışığa daha az maruz kalmanızı sağlar.

GELİŞMİŞ GÖZ TAKİBİ

Yeni nesil Tobii göz takip sistemi, oyun deneyiminizi yepyeni bir seviyeye taşıyor. Uyandırma özellikli küçük sensörler kafanın pozisyonunu, varlık ve bakış tespit etme fonksiyonu ve gözün pozisyonunu takip etmek için ilgili özellikleri etkinleştirir ve hassaslığı sağlar.
144 Hz panel seçeneği.

Gelişmiş etkileşim: Daha yoğun oyun deneyimi yaşamanız için kullanıcı arayüzü öğeleri göz ile temas kurmadığınızda kaybolur. Karakterler, kendilerine baktığınızı algılar ve buna göre hareket eder.

Yeni takip araçları:Mini haritanıza yönelik farkındalığınızı ölçümlemek ve saate ne zaman bakmanız gerektiğini öğrenmeniz için size yardımcı olmak üzere tasarlanmış göz takibi özellikli araçları kullanarak öğrenin, eğitin ve geliştirin.

Yazılım desteği:İzleyenlere favori oyununuzu oynarken nereye baktığınızı gösterin. Tobii Ghost yazılımı, en çok tercih edilen tüm yayın yapma platformlarını ve yazılımlarını destekler.

Twitch ile uyumlu:Uzantımızı kullanarak ısı haritaları, gölge ve spotlight gibi sanallaştırma seçenekleri arasında geçiş yapın. Artık izleyicilere ne hakkında konuştuğunuzu göstermek için fareyi hareket ettirmeniz gerekmiyor, sadece bakmanız yeterli.

SEZGİSEL SÜRÜKLEYİCİLİK

Gelişmiş klavye: Yeni mimariye sahip klavye tamamen baştan tasarlandı ve önceki m17'ye göre daha büyük vuruş mesafesi (1,7 mm), her bir tuşta Alien FX ışıklandırma, aynı anda çok tuşu algılama ve anti gölgeleme teknolojisiyle donatıldı.

Üstün dokunmatik yüzey:Yeni Precision-Point özellikli cam dokunmatik yüzey hissedebileceğiniz yüksek kalitede oyun deneyimi sunar.

YENİ ALIENWARE COMMAND CENTER

Alienware Command Center sürekli olarak güncellenmektedir. En yeni sürümümüz artık otomatik ayarlanan oyun profilleri, yeni interaktif kullanıcı arayüzü, içgüdüsel hız aşırtma seçenekleri ve yepyeni AlienFX ayarları gibi özellikle oyun topluluğu tarafından talep edilen özellikleri sunuyor.

YARATICI DENETİM OPTİMUM HIZ AŞIRTMA GELİŞMİŞ ALİENFX
Güç, termal denetim, ses, ışıklandırma, makrolar ve daha birçok özellik için istediğiniz profilleri oluşturun. Bir oyunla profili ilişkilendirdiğinizde, oyun hangi istemci üzerinden başlatılırsa başlatılsın ilgili profilin ayarları oyuna otomatik olarak uygulanır. Yeni Alienware Command Center, kullanıcıların sistemlerinden hızlı ve güvenli bir şekilde daha yüksek performans elde etmeleri için kolay ve içgüdüsel hız aşırtma denetim modülüne sahiptir. Kendi sistem hız aşırtma profillerinizi oluşturun ve sistem performanslarını kolaylıkla kontrol edin. En yeni AlienFX donanımı ve yazılımı 16,8 milyon renge kadar tam RGB değerlerini destekler. Kolaylıkla FX ışıklandırma alanlarınızı, çevre birimleri ayarlarınızı yönetin ve yeni temaları, kaydedip oyunlara istediğiniz gibi atayın.

OYUN DENEYİMİNİ ÜST SEVİYEYE ÇIKARAN ÖZELLİKLER

Çift SSD:Alienware m17 iki adet RAID 0 SSD’ye sahiptir. Bu, iki sürücünün tek bir büyük sürücü olarak tanınarak aktarım hızlarının, depolamanın ve performansın en üst seviyeye çıkması anlamına gelir.

Hızlı bağlantı:İsteğe bağlı Killer™ Networking E3000 2,5 Gb/sn Ethernet NIC ve Intel® 8265 WIFI, inanılmaz bir hız sunar. İlk kez bir 17” Alienware sistemi 2,5 Gb/sn’ye kadar Ethernet bağlantısı sunuyor. Temel kurulumda ayrıca Killer™ Ethernet ve Killer™ E2600 Gigabit Ethernet denetleyicisi bulunur.

Olağanüstü pil ömrü: Olağanüstü pil ömrü:

Bağlantı Noktaları ve Yuvalar

 • 1. (2x) USB 3.1 (1. Nesil) Type-A
 • 2. HDCP 2.2 Çıkışı ile HDMI 2.0b
 • 3. Mini-Display Port 1.4 Çıkışı
 • 4. Thunderbolt™ 3 Bağlantı Noktası
 • 5. Alienware Grafik Kartı Amplifikatörü Bağlantı Noktası
 • 6. Power/DC Girişi Bağlantı Noktası
 • 7. Noble Kilidi bağlantı noktası (kablo ve kilidi ayrı satılır)
 • 8. Killer™ Networks E2600 Gigabit Ethernet NIC
 • 9. Powershare Teknolojili USB 3.1 (1. Nesil) Type A
 • 10. Ses Çıkışı 1/8 inç Bağlantı Noktası (Hat içi mikrofon ve kulaklık seti ile uyumlu)

Boyutlar ve Ağırlık

 • 1. Yükseklik (Ön): 18,6 mm (0,732 inç), (Tepe): 20,5 mm (0,807 inç), (Arka): 19,5 mm (0,768 inç)
 • 2. Genişlik: 399,8 mm (15,74 inç)
 • 3. Derinlik: 295,5 mm (11,63 inç)
 • Ortalama Ağırlık: 2,63 kg (5,80 lb)
Teknik Özellikler
İşlemciIntel Core i7
İşlemci Nesli9.Nesil
İşlemci Modelii7-9750H 2.60GHz Turbo 4.50GHz 12MB
Çekirdek SayısıOniki Çekirdek işlemci
Sistem Belleği (Gb)16 Gb
Bellek TürüDDR4 2666MHz
Bellek Düzeni2 x 8GB
Max.Bellek16GB
Toplam Bellek Slotu2
Bellek YükseltmeYok
Sabit DiskYok
SSD SlotuPCIe NVMe
SSD256 Gb
Ekran KartıPaylaşımsız (6 Gb)
Grafik SerisiGeForce RTX 20 Serisi
Grafik İşlemcisiGeForce RTX2060
Grafik Genişliği192Bit
Grafik YapısıGDDR6
Ekran Boyutu17.0 - 17.3 inc
Dokunmatik EkranYok
Ekran ÖzelliğiFull HD (1920x1080)
Göz TakibiVar
Ekran Çözünürlük1920 x 1080
Ekran Yenileme Hızı144 Hz
Optik OkuyucuYok
İşletim SistemiWindows 10 Home
WebcamHD Kamera
SesDahili Hoparlör ve Mikrofon
Kart OkuyucuYok
Wi-FiIntel AX200 Wi-Fi 5 (2x2)
BluetoothVersiyon 4.2
EthernetGigabit (1000 Mbps)
HdmıVar
Usb 2.0Yok
Usb 3.0Yok
Usb 3.13
Usb 3.2Yok
USB Type-C1
Video PortuPowerShare DC Girişi ve DisplayPort
Klavye DüzeniNumerik Q TR
Klavye ÖzelliğiArkadan aydınlatmalı
TouchpadÇoklu dokunmatik harekete duyarlı
Paket İçeriğiNotebook, Şarj Aleti
Ağırlık2 kg - 3 kg
MalzemeDayanıklı magnezyum kasa
RenkMetalik Gümüş
Garanti SüresiDell Yerinde Servis Garanti 24 Ay
Diğer Özellikler
Stok KoduAWM17R2-6L75W16256N
MarkaDell
Stok DurumuTükendi
Garanti (Yıl)2
5397184297735

TOPLAMA BİLGİSAYAR FİYATLARI

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
 • 0 216 532 35 90
 • 0 542 532 35 90
 • destek@ebrarbilgisayar.com
 • info@ebrarbilgisayar.com
SOSYAL MEDYA'DA BİZİ TAKİP EDİN
KATEGORİLER OEM ÜRÜNLER SİPARİŞLER KARGO SÜRECİ İADE DEĞİŞİM
Bilgisayar Anakart Garanti Süresi Kargo Teslimatı Değişim Raporu (DOA)
Notebook Ram (Bellek) Banka Hesap No Siparişim Gelmedi Yetkili Servisler
Gaming Laptop Ekran Kartı Sipariş Takibi Hasarlı Teslimat İade Koşulları
Toplama PC İşlemciler Kargo Teslimatı Arıza Kayıt İletişim

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.