Aynı Gün Kargo
İade talebi ve işlem takibini aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz.

Ebrarbilgisayar'dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde EbrarBilgisayar'a başvurarak, iade koşulları kapsamında kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Üye girişi yaptıktan sonra "Benim Sayfam" altında "Arıza / İade Takibi" başvurusunda bulunarak talebinizi iletebilirsiniz.

Talebinizi doğru ve eksiksiz olarak oluşturmanız işlemlerinizi hızlandıracaktır.

Ürün teslim alındığı haliyle, kullanılmamış ve hasar görmemiş olarak, orijinal ambalajında fatura örneği ile gönderilmelidir.

Orijinal kutunun bozulmaması ve kargo taşımasında hasar oluşmaması için korumalı ambalaj ile göndermenizi rica ederiz.

Orjinal kutu üzerinde kargo etiketi, bant veya yazılar olmamalıdır. Bunların olması durumunda iade talebiniz onaylanmamaktadır.

Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ücret İadesi:

İade işleminiz onaylandıktan sonra ücret iadesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 1 iş günü için yapılmaktadır.

Ücret iadesi işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişiklik gösterebilmektedir.

Dell Alienware M15 R2 6L75W16256N i7-9750H 16GB 256GB SSD 6GB RTX2060 15.6 144Hz Tobii Windows 10

Dell Alienware M15 R2 6L75W16256N i7-9750H 16GB 256GB SSD 6GB RTX2060 15.6 144Hz Tobii Windows 10

YENİ BİR EFSANE DOĞDU

Z yüksekliğinin %2'sini ortadan kaldıran, yalnızca 4,75 lb ağırlığında ve 18,3 mm inceliğindeki yeni Alienware m15, önceki m15 modelimize göre daha hafif ve daha incedir. Sıfırdan tasarlanan m15, Ay Işığı ve Ayın Karanlık Yüzü de dahil olmak üzere yüksek kontrastlı kaplama rengi seçenekleri ve yeni efsanevi tasarımımız temel alınarak oluşturulan magnezyum alaşımlı üstün bir kasaya sahiptir.

DAHA YÜKSEK PERFORMANS İÇİN ÖZEL GELİŞTİRİLDİ

Intel® ve NVIDIA'nın referans tasarım gerekliliklerinin de üstüne çıkmak için tasarlanmış hiper verimli gerilim düzenleme teknolojisi sayesinde rakipsiz performansı deneyimleyin. NVIDIA® GeForce® GTX 1660 Ti, NVIDIA® RTX 2060, 2070 ve 2080 Max-Q tasarım grafik kartlarında 8 fazlı gerilim düzenleme ve Intel® Core™ i7 ve i9HK işlemcilerde 6 fazlı gerilim düzenleme teknolojisine sahip yeni Alienware m15 daha yüksek verimlilik ve istikrarlı turbo frekansları için özel olarak geliştirildiğinden GPU ve CPU'nun yüksek performansından daha uzun süre faydalanabilmenizi sağlar.

Yeni Alienware m15, hiper verimli gerilim düzenlemenin getirdiği performans inovasyonuna ek olarak tüm işlemci seçeneklerinde dinamik CPU hız aşırtmayı destekleyecek şekilde tasarlandı.

GELİŞMİŞ ALIENWARE CRYO-TECH V3.0

En yeni termal teknolojimiz olan Gelişmiş Alienware Cryo-Tech v3.0, 6 fazlı CPU gerilim ayarı ve 8 fazlı GPU gerilim ayarı ile beraber çalışacak ve bunları koruyacak şekilde tasarlandı. Bunun yanı sıra m15’in CPU fan kanatlarının çapı %10, GPU fan kanatlarının çapı da %20 oranında büyütüldü. Buna ek olarak yeni m15, soğuk havayı sistemin en hassas çekirdeklerine yönlendirerek Cryo-Tech v2.0’a göre %20 daha az tıkanıklık ve gelişmiş hava akışı sağlar.

En yeni mühendislik iyileştirmeleri sayesinde kesintisiz daha uzun çalışma süreleri için daha yüksek güç verimliliği ve hız elde edersiniz. Yenilikçi soğutma çözümümüzü daha yakından inceleyin:

Çift girişli, çift çıkışlı hava akışı tasarımı:Üst ve alt havalandırma kanallarından soğuk havayı çekip arka ve kenarlardaki havalandırma kanallarından dışarıya atarak ana bileşenler için optimum soğutma sağlayan çift fan tasarımına sahip ince ve hafif kasamız, performansa öncelik verir.

Yüksek voltajla çalışan fan:Yanmaya dayanıklı, Kevlar benzeri sıvı kristal polimer fan bıçakları, sürtünmeyi azaltmak ve hava dolaşımını daha etkin bir şekilde yapabilmek için yataklı rulmanlar ve 3 fazlı fan denetimi ile tasarlanmıştır. Hem CPU’yu hem de GPU’yu serin tutmak için artık 106 ayrı fan kanadı var.

Yük dengeleyen ısı boruları:GPU ve CPU gibi kritik öneme sahip bileşenlerde gerçekleşen termal etkinlik dinamikleri, 4 ve 6 mm çapında bakır bileşimli ısı boruları ile bu bileşenlerden gelen bilgiye göre deşarj edilir.

Yoğun bakır dilim yığınları: Yeni nesil bakır dilim yığını tasarımı, ısı transferinin gerçekleşmesi için daha fazla yüzey alanı sağlayarak ısıyı çıkarma ve sistem performansını artırma becerisini geliştirir.

Dinamik termal denetim: Yerleşik bir jiroskop ve ivme ölçer, masanızda mı yoksa kucağınızın üzerinde mi oyun oynadığınızı söyleyebilir ve masanızda oyun oynarken sıcaklığı ve sisteminizin performansını otomatik olarak ayarlayabilir.

BENZERSİZ EKRAN TEKNOLOJİLERİ

Yeni Alienware m15, mümkün olan en iyi görsel deneyimi talep eden oyunculara yönelik tasarlanan tüm Alienware dizüstü oyun bilgisayarları arasında en ince sol ve sağ çerçeve kenarlarına (5,6 mm) sahiptir ve inanılmaz ekran seçenekleri sunar.

Üstün görseller:Standart %100 renk gamının ötesine geçen OLED 4K ekran seçeneği; 1 ms’lik yanıt süresine, 100.000:1 kontrast oranına, 60 Hz yenileme hızına ve 400 nit parlaklığıa sahiptir, böylece oyuncular canlı, gerçekçi görsellerin ve nabızları yükselten oyun deneyiminin içinde kaybolabilirler. 4K ekranımızın ultra yüksek tanımlı çözünürlüğü, yüksek kontrast ve OLED'in geniş renk gamı ile bir araya getirerek oyuncuların, ödün vermeden oluşturulan görsellerin nasıl görüneceğini deneyimlemesini sağladık.

Yüksek yenileme hızı: Önceliği Jet hızında, kesintisiz bir oyun deneyimi olan oyuncular için Alienware m15, 240 Hz ve 144 Hz panel seçenekleri sunar. 240 Hz panel; sRGB %100 renk gamına, 1000:1 kontrast oranına, 300 nit parlaklığa ve 7 ms’lik yanıt süresine sahiptir. 144 Hz panel; %72 NTSC renk gamına, 800:1 kontrast oranına, 300 nit parlaklığa ve 9 ms’lik yanıt süresine sahiptir.

Başından itibaren göz alıcı: Temel panel; FHD ekrana, %72 renk gamına, 60 Hz yenileme hızına, 800:1 kontrast oranına, 25 ms’li yanıt süresine ve 300 nit parlaklığa sahiptir.

GELİŞMİŞ GÖZ TAKİBİ

Bir 15" Alienware dizüstü bilgisayarda ilk kez sunulan yeni nesil Tobii göz takibi özelliği, oyununuzun içine tamamen dalmanızı sağlar. Uyandırma özellikli küçük sensörler kafanın pozisyonunu, varlık ve bakış tespit etme fonksiyonu ve gözün pozisyonunu takip etmek için ilgili özellikleri etkinleştirir ve hassaslığı sağlar.
Yalnızca OLED, 240 Hz ve 144 Hz 15" panel seçenekleri için sağlanır.

Gelişmiş etkileşim: Daha yoğun oyun deneyimi yaşamanız için kullanıcı arayüzü öğeleri göz ile temas kurmadığınızda kaybolur. Karakterler, kendilerine baktığınızı algılar ve buna göre hareket eder.

Yeni takip araçları:Mini haritanıza yönelik farkındalığınızı ölçümlemek ve saate ne zaman bakmanız gerektiğini öğrenmeniz için size yardımcı olmak üzere tasarlanmış göz takibi özellikli araçları kullanarak öğrenin, eğitin ve geliştirin.

Yazılım desteği:İzleyenlere favori oyununuzu oynarken nereye baktığınızı gösterin. Tobii Ghost yazılımı, en çok tercih edilen tüm yayın yapma platformlarını ve yazılımlarını destekler.

Twitch ile uyumlu:Uzantımızı kullanarak ısı haritaları, gölge ve spotlight gibi sanallaştırma seçenekleri arasında geçiş yapın. Artık izleyicilere ne hakkında konuştuğunuzu göstermek için fareyi hareket ettirmeniz gerekmiyor, sadece bakmanız yeterli.

DOĞAL GERÇEKLİK

Geliştirilmiş klavye:Yeniden tasarlanan klavye sıfırdan oluşturulmuştur ve önceki m15’e göre daha derin tuş hareketine (1,7 mm), her tuş için RGB Alien FX aydınlatmaya, N Tuşlu Rollover ve hayalet sinyal önleyici teknolojilerine sahiptir.

Üstün dokunmatik ped:Yeni hassas noktalı cam dokunmatik ped, yüksek kaliteli oyun deneyimi hissi sağlar.

Alienware m15'deki UHD OLED ekran sayesinde oyunun her anında gerçeğe yakın renkler ve zengin siyah tonlar elde edin. 8.000.000 üzerinde tek tek yönetilen piksel, savaş alanındaki en kaotik anları 1 ms’lik yanıt süresiyle net ve hassas bir hale dönüştürür.

Tüm ışık diyotlarının tek tip aydınlatma yapısı ile panel kenarlarındaki ışık sızıntılarına da rakibinize de geçit yok. Ultra yüksek tanımlı 4K ekranımızı yüksek kontrast ve geniş renk gamına sahip OLED teknolojisiyle bir araya getirerek asla ödün vermeyen bir oyun deneyimi yarattık.

YENİ ALIENWARE COMMAND CENTER

Alienware Command Center sürekli olarak güncellenmektedir. En yeni sürümümüz artık otomatik ayarlanan oyun profilleri, yeni interaktif kullanıcı arayüzü, içgüdüsel hız aşırtma seçenekleri ve yepyeni AlienFX ayarları gibi özellikle oyun topluluğu tarafından talep edilen özellikleri sunuyor.

YARATICI DENETİM OPTİMUM HIZ AŞIRTMA GELİŞMİŞ ALİENFX
Güç, termal denetim, ses, ışıklandırma, makrolar ve daha birçok özellik için istediğiniz profilleri oluşturun. Bir oyunla profili ilişkilendirdiğinizde, oyun hangi istemci üzerinden başlatılırsa başlatılsın ilgili profilin ayarları oyuna otomatik olarak uygulanır. Yeni Alienware Command Center, kullanıcıların sistemlerinden hızlı ve güvenli bir şekilde daha yüksek performans elde etmeleri için kolay ve içgüdüsel hız aşırtma denetim modülüne sahiptir. Kendi sistem hız aşırtma profillerinizi oluşturun ve sistem performanslarını kolaylıkla kontrol edin. En yeni AlienFX donanımı ve yazılımı 16,8 milyon renge kadar tam RGB değerlerini destekler. Kolaylıkla FX ışıklandırma alanlarınızı, çevre birimleri ayarlarınızı yönetin ve yeni temaları, kaydedip oyunlara istediğiniz gibi atayın.

OYUN DENEYİMİNİ ÜST SEVİYEYE ÇIKARAN ÖZELLİKLER

Çift SSD:Alienware M15, iki RAID 0 SSD içerir. Bu, iki sürücünün tek bir büyük sürücü olarak tanındığından, aktarım hızlarını en üst düzeye çıkaran ve maksimum depolama ve performans olanağı sağladığı anlamına gelir.

Hızlı bağlantı: İsteğe bağlı katil™ Networking E3000 2,5 GB/sn Ethernet NIC ve Intel® 8265 WIFI etkileyici hızlı hız sağlar. Bu, ilk kez 15 "Alienware sistemi 2,5 GB/sn Ethernet 'e kadar sağlar. Temel Kurulum ayrıca Killer™ Ethernet ve Killer™ E2600 Gigabit Ethernet denetleyicisini de içerir.

Olağanüstü pil ömrü: Lityum Iyon 76WHr pil, daha uzun kesintisiz oyun performansı sağlar.

Bağlantı Noktaları ve Yuvalar

 • 1. (2x) SuperSpeed USB 3.1 (1. Nesil) Type-A
 • 2. HDCP 2.2 Çıkışına sahip HDMI 2.0b
 • 3. Mini-Display Bağlantı Noktası 1.4 Çıkışı
 • 4. hunderbolt™ 3 Bağlantı Noktası
 • 5. Alienware Grafik Kartı Amplifikatörü Bağlantı Noktası
 • 6. Power/DC Girişi Bağlantı Noktası
 • 7. Noble Kilidi bağlantı noktası (kablo ve kilidi ayrı satılır)
 • 8. Killer™ Networks E2600 Gigabit Ethernet NIC
 • 9. Powershare Teknolojili USB 3.1 (1. Nesil) Type A
 • 10. Ses Çıkışı 1/8 inç Bağlantı Noktası (Hat içi mikrofon ve kulaklık seti ile uyumlu)

Boyutlar ve Ağırlık

 • 1. Yükseklik (Ön): 18,3 mm (0,720") | Yükseklik (En Üst): 20,5 mm (0,807") | Yükseklik (Arka): 19,5 mm (0,77")
 • 2. Genişlik: 360,5 mm (14,19")
 • 3. Derinlik: 276 mm (10,9")
 • Ağırlık: 2,16 kg (4,75 lb)
Teknik Özellikler
İşlemciIntel Core i7
İşlemci Nesli9.Nesil
İşlemci Modelii7-9750H 2.60GHz Turbo 4.50GHz 12MB
Sistem Belleği (Gb)16 Gb
Bellek TürüDDR4 2666MHz
Bellek Düzeni2 x 8GB
Max.Bellek16GB
Toplam Bellek Slotu2
Bellek YükseltmeYok
Sabit DiskYok
SSD SlotuPCIe NVMe
SSD256 Gb
Ekran KartıPaylaşımsız (6 Gb)
Grafik SerisiGeForce RTX 20 Serisi
Grafik İşlemcisiGeForce RTX2060
Grafik Genişliği192Bit
Grafik YapısıGDDR6
Ekran Boyutu15.0 - 15.6 inc
Dokunmatik EkranYok
Ekran ÖzelliğiFull HD (1920x1080)
Göz TakibiVar
Ekran Çözünürlük1920 x 1080
Ekran Yenileme Hızı144 Hz
Optik OkuyucuYok
İşletim SistemiWindows 10 Home
WebcamHD Kamera
SesDahili Hoparlör ve Mikrofon
Kart OkuyucuYok
Wi-FiIntel AX200 Wi-Fi 5 (2x2)
BluetoothVersiyon 4.2
EthernetKiller Gaming Networking
HdmıVar
Usb 2.0Yok
Usb 3.0Yok
Usb 3.13
Usb 3.2Yok
USB Type-C1
Video PortuPowerShare DC Girişi ve DisplayPort
Klavye DüzeniQ Türkçe
Klavye ÖzelliğiArkadan aydınlatmalı
TouchpadÇoklu dokunmatik harekete duyarlı
Pil Teknolojisi6 hücreli pil
Paket İçeriğiNotebook, Şarj Aleti
Ağırlık2 kg - 3 kg
MalzemeDayanıklı magnezyum kasa
RenkMetalik Gümüş
Garanti SüresiDell Yerinde Servis Garanti 24 Ay
Diğer Özellikler
Stok KoduAWM15R2-6L75W16256N
MarkaDell
Stok DurumuTükendi
Garanti (Yıl)2
5397184297698

TOPLAMA BİLGİSAYAR FİYATLARI

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
 • 0 216 532 35 90
 • 0 542 532 35 90
 • destek@ebrarbilgisayar.com
 • info@ebrarbilgisayar.com
SOSYAL MEDYA'DA BİZİ TAKİP EDİN
KATEGORİLER OEM ÜRÜNLER SİPARİŞLER KARGO SÜRECİ İADE DEĞİŞİM
Bilgisayar Anakart Garanti Süresi Kargo Teslimatı Değişim Raporu (DOA)
Notebook Ram (Bellek) Banka Hesap No Siparişim Gelmedi Yetkili Servisler
Gaming Laptop Ekran Kartı Sipariş Takibi Hasarlı Teslimat İade Koşulları
Toplama PC İşlemciler Kargo Teslimatı Arıza Kayıt İletişim

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.