Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

WQHD ve 1800R kavisli ekranıyla görüş alanınızı geliştirin; QD-OLED'in inanılmaz renk yelpazesi ve netliğiyle kendinizi her dünyaya kolayca kaptırın. .
Renkli berraklık: DCI-P3 %99,3 renk kapsamı ve Delta E<2 renk doğruluğu ile renklerin tüm yelpazesini amaçlandığı gibi deneyimleyin.
Geniş görseller: VESA DisplayHDR TrueBlack 400, 1000 nit tepe HDR parlaklığı ve sonsuz kontrast oranı ile her detayı görün.
Rahatça oynayın: ComfortView Plus donanım tabanlı düşük mavi ışık çözümü, göz konforunu optimize eder ve dikkat dağıtıcı unsurları en aza indirir.

NVIDIA ® G-SYNC ® Compatible, AMD FreeSync Premium Pro ve VESA AdaptiveSync gibi uyarlanabilir senkronizasyon teknolojileri, oyunların zahmetsizce akıcı bir şekilde oynanmasını sağlar.

Ergonomi, alan verimliliği ve çok yönlü bağlantı özelliklerine önem veren ikonik bir tasarımla rahatça oyun oynayın.
Geliştirilmiş yapay zeka destekli ekran yanması önleme algoritması ve ekran yanması önleyici grafit tabaka, ekranınızı istenmeyen ekran yanmalarından korur ve 3 yıllık garanti kapsamındadır.

Arka görünüm:
Kablolar dahildir.

| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | Gaming Monitör |
| Monitör Serisi? | Alienware |
| Ekran Boyutu? | 34 inc |
| Ekran Teknolojisi? | QD-OLED |
| Çözünürlük? | 3440 x 1440 |
| Çözünürlük Türü? | UWQHD |
| Tepkime Süresi? | 0.03 ms |
| Renk Sayısı? | 1.07 Milyar |
| Renk Derinliği? | 10 bit |
| Dual Mode? | Yok |
| Dokunmatik? | Yok |
| Yenileme Hızı (Hz)? | 240 Hz |
| Ekran Oranı? | 21:9 |
| Kontrast Oranı? | 1.500.000:1 |
| Parlaklık? | 1000 cd/m² |
| HDR Tipi? | True Black 400 |
| İzleme Açısı? | 178° / 178° |
| Sync Teknolojisi? | Adaptive Sync |
| Webcam? | Yok |
| Bağlantı Şekli? | DisplayPort |
| Dahili Hoparlör? | Yok |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| DVI? | Yok |
| DVI-D? | Yok |
| DVI-I? | Yok |
| VGA? | Yok |
| USB 2.0? | Yok |
| USB 3.0? | Yok |
| USB 3.1? | Yok |
| USB 3.2? | Var |
| RJ45? | Yok |
| Type-C? | Var |
| USB-C Şarj Desteği? | 15W |
| Hdmı? | Var |
| Hdmı Versiyonu? | 2.1 |
| DisplayPort? | Var |
| DP Versiyonu? | 1.4 |
| Mini DisplayPort? | Yok |
| Thunderbolt? | Yok |
| Stand Rengi? | Siyah |
| Pivot? | Yok |
| Pivot Ayarlama? | -5° ~ 5° |
| Eğilme (Tilt)? | Var |
| Tilt Ayarlama? | -5° ~ 21° |
| Döndürme (Swivel)? | Var |
| Swivel Ayarlama? | -20° ~ 20° |
| Yükseklik Ayarı? | Var |
| Panel Tipi? | Kavisli (Curved) |
| Arka Aydınlatma? | Yok |
| Vesa? | Var |
| Vesa Standartı? | 100x100 mm |
| Kavis Yarıçapı? | 1800R |
| Enerji Sınıfı? | F Sınıfı |
| Renk? | Siyah |
| Kutu İçeriği? | 1 x HDMI - 1 x DP |
| Garanti Süresi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Options | 34" - 3440 x 1440 - 240Hz - QD-OLED |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | AW3425DW |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 3 |
| Denetim Bilgileri | |
|---|---|
| Enerji Sınıfı | ![]() |
| Üretici Bilgisi | Dell |
| CE Uygunluk | ![]() |
| Menşei | Çin (CN) |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.