Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu yeni 27 inç QHD monitörle nefes kesici QD-OLED görsellerin keyfini çıkarın. Zengin grafikler, canlı renkler, akıcı ve hızlı oyun deneyimi, kullanışlı bağlantı ve çarpıcı tasarımla yeni dünyalara dalın.
Canlı görseller ve zengin renklerle olağanüstü ekran performansının keyfini çıkarın. QD-OLED'in üstün renk doğruluğu ve parlaklığıyla uçsuz bucaksız sanal dünyalara dalın.
Gerçekçi görseller:Delta E<2 renk doğruluğuna sahip DCI-P3 %99,3 renk kapsamı sayesinde her şeyi istediğiniz gibi ve gerçekçi renklerle görün.
Ayrıntılı kontrast:Sonsuz kontrast oranı, VESA DisplayHDR True Black 400 sertifikası ve 1.000 nite kadar tepe HDR parlaklığıyla zengin gölgeler ve çarpıcı aydınlatmanın keyfini çıkarın.
Rahatça oyun oyna:ComfortView Plus donanım tabanlı düşük mavi ışık çözümü, renk bozulması olmadan göz konforunu optimize eder ve dikkat dağıtıcı unsurları en aza indirir.

Hızlı yenileme hızı ve tepki süresi sayesinde zahmetsizce akıcı bir oyun deneyiminin keyfini çıkarın. NVIDIA ® G-SYNC ® Uyumlu, AMD FreeSync ? Premium Pro ve VESA AdaptiveSync gibi en yeni adaptif senkronizasyon teknolojileri sayesinde takılma veya takılma olmadan oyun oynayın.
280Hzolağanüstü akıcı hareket için yenileme hızı
0,03 ms:tepki süresi bulanıklığı ve gölgelenmeyi neredeyse tamamen ortadan kaldırır

Alienware'in şık yeni Interstellar Indigo kaplamasıyla, ergonomik destek, yerden tasarruf sağlayan verimlilik ve çok yönlü bağlantı için tasarlanmış ikonik bir tasarımla rahatça oyun oynayın.

Gelişmiş yanma önleyici yapay zeka algoritması, grafit film soğutucuyla bir araya gelerek optimize edilmiş piksel performansı sağlar ve ekranınızı istenmeyen yanmalardan korur. 3 yıllık garantiyle desteklendiğinizi bilerek gönül rahatlığıyla oyun oynayın.

Arka görünüm
Kablolar dahil

| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | Gaming Monitör |
| Monitör Serisi? | Alienware |
| Ekran Boyutu? | 27 inc |
| Ekran Teknolojisi? | QD-OLED |
| Çözünürlük? | 2560 x 1440 |
| Çözünürlük Türü? | QHD |
| Tepkime Süresi? | 0.03 ms |
| Renk Sayısı? | 1.07 Milyar |
| Renk Derinliği? | 10 bit |
| Dual Mode? | Yok |
| Dokunmatik? | Yok |
| Yenileme Hızı (Hz)? | 280 Hz |
| Ekran Oranı? | 16:9 |
| Kontrast Oranı? | 1.500.000:1 |
| Parlaklık? | 1000 cd/m² |
| HDR Tipi? | True Black 400 |
| İzleme Açısı? | 178° / 178° |
| Sync Teknolojisi? | Nvidia G-Sync and FreeSync |
| Webcam? | Yok |
| Bağlantı Şekli? | DisplayPort |
| Dahili Hoparlör? | Yok |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| DVI? | Yok |
| DVI-D? | Yok |
| DVI-I? | Yok |
| VGA? | Yok |
| USB 2.0? | Yok |
| USB 3.0? | Yok |
| USB 3.1? | Yok |
| USB 3.2? | Var |
| RJ45? | Yok |
| Type-C? | Var |
| USB-C Şarj Desteği? | Yok |
| Hdmı? | Var |
| Hdmı Versiyonu? | 2.1 |
| DisplayPort? | Var |
| DP Versiyonu? | 1.4 |
| Mini DisplayPort? | Yok |
| Thunderbolt? | Yok |
| Stand Rengi? | Siyah |
| Pivot? | Var |
| Pivot Ayarlama? | -90° ~ 90° |
| Eğilme (Tilt)? | Var |
| Tilt Ayarlama? | -5° ~ 21° |
| Döndürme (Swivel)? | Var |
| Swivel Ayarlama? | -20° ~ 20° |
| Yükseklik Ayarı? | Var |
| Panel Tipi? | Düz (Flat) |
| Arka Aydınlatma? | Var |
| Vesa? | Var |
| Vesa Standartı? | 100x100 mm |
| Kavis Yarıçapı? | Belirtilmemiş |
| Enerji Sınıfı? | G Sınıfı |
| Renk? | Siyah |
| Kutu İçeriği? | 1 x HDMI - 1 x DP |
| Garanti Süresi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Series | Dell Alienware |
| Options | 27" - 2560 x 1440 - 280Hz - QD-OLED |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | AW2725D |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 3 |
| Denetim Bilgileri | |
|---|---|
| CE Uygunluk | ![]() |
| Menşei | Çin (CN) |
| Üretici Bilgisi | Dell |
| Enerji Sınıfı | ![]() |
Alıenware Aksesuar Fırsatları
Alıenware Gamıng Laptoplar
Ürün Etiketleri
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.