Tıpkı Orijinali Gibi! Yanlış Olan Ne Olabilir ki?

Orijinal olmayan yazılım bir siber güvenlik tehdidir. Gerçeklerin farkında mısınız? Siber tehditlerin sayısı her geçen gün hızla yükseliyor. Yazılım uzmanları olarak bizim görevimiz verilerin ve iş odaklı süreçlerin güvende olması için üstün destek sağlamaktır. Orijinal Microsoft yazılımı finansal,zaman ve enerji bakımından tasarruf etmenize yardımcı olur. Yeni bir bilgisayara veya veri kurtarma programlarına yüzlerce veya binlerce dolar harcamaktan kurtulmuş olursunuz. Orijinal Microsoft yazılımı verilerinizin; siber tehditler, dolandırıcılıklar ve casus yazılımlara karşı korunmasına yardımcı olur. Bu şekilde, bilgisayarınızı güven içinde özgürce kullanabilirsiniz.


Windows Satın Al Office Satın Al


PC'ler Paket Yazılım Dijital İndirimler

SON EKLENENLER

13. Nesil Intel Core işlemciler, bir dizüstü bilgisayarda mümkün olan yükseltme için yeni nesil hibrit mimarisini sunar. HX serisi, daha fazla çekirdek ve iş parçacığı, çekirdek başına daha fazla L2 ön belleği ve sınıfının en iyisi G/Ç seçenekleri ile dünyanın en yüksek performanslı mobil CPU’su olarak öne çıkıyor. Tüm zorlu iş yüklerinin üstesinden gelmek için yeni performans çekirdeklerinden ve arka plan görevlerinin yükünü boşaltmak için verimli çekirdeklerden yararlanır. Intel Evo platform desteği, size hareket halindeyken ayak uyduran bir dizüstü bilgisayar sunmak için işlem gücü, bağlantı ve pil ömrü özelliklerinde daha yüksek kriterler belirler. Yüksek performans gerektiren uygulamalar, ultra hızlı bağlantı, yapay zeka iş yükleri ve güç performansı optimizasyonu için en son teknolojileri bir araya getiren 13. Nesil Intel Core işlemciler inanılmaz oyun, içerik oluşturma ve üretkenlik sağlar.

13. Nesil Intel Core işlemciler, bir dizüstü bilgisayarda mümkün olan yükseltme için yeni nesil hibrit mimarisini sunar. HX serisi, daha fazla çekirdek ve iş parçacığı, çekirdek başına daha fazla L2 ön belleği ve sınıfının en iyisi G/Ç seçenekleri ile dünyanın en yüksek performanslı mobil CPU’su olarak öne çıkıyor. Tüm zorlu iş yüklerinin üstesinden gelmek için yeni performans çekirdeklerinden ve arka plan görevlerinin yükünü boşaltmak için verimli çekirdeklerden yararlanır. Intel Evo platform desteği, size hareket halindeyken ayak uyduran bir dizüstü bilgisayar sunmak için işlem gücü, bağlantı ve pil ömrü özelliklerinde daha yüksek kriterler belirler. Yüksek performans gerektiren uygulamalar, ultra hızlı bağlantı, yapay zeka iş yükleri ve güç performansı optimizasyonu için en son teknolojileri bir araya getiren 13. Nesil işlemciler inanılmaz oyun, içerik oluşturma ve üretkenlik sağlar.

HX Serisi ile her yerde oyun ve içerik üretimi

HX serisi, yalnızca 20mm inceliğinde bir mobil form faktöründe masaüstü sınıfı performans sunarak yoğun iş yükleri için çığır açar. Kullanılabilir maksimum çekirdek sayısı (8 performans çekirdeği ve 16 verimlilik çekirdeği), mevcut G/Ç ve bellek ile HX serisi oyun, 3D içerik üretimi, büyük dosya manipülasyonları ve diğer ağır görevlere güç katar. Ayrı Platform Denetleyici Merkezi’ne sahip iki çipli platform, çekirdek başına daha fazla L2 önbellek ve 128 GB’a kadar RAM, DDR5 kanalı başına iki DIMM, PCIe 5.0 desteği, Intel Dinamik Güç Paylaşımı ve çeşitli özellikler sunar. Rekabetçi oyuncular, içerik üreticiler ve güçlü profesyoneller artık her yerde daha fazlasını başarma performansına sahip.

Sınırları Zorlayan Teknoloji

13. Nesil Intel Core mobil işlemciler, dizüstü bilgisayar deneyimini her açıdan zenginleştirmek için bir dizi yenilikçi platform teknolojisine sahiptir.

 • 16 adede kadar PCIe 5.0, DDR5 bellek ve 4 adede kadar Thunderbolt 4 bağlantı noktası desteğiyle büyük veri kümelerini ve yoğun veri kullanan uygulamaları işleyebilir.
 • 6/6E (Gig+), yaklaşık 3 kat daha yüksek Wifi hızları sunarken; Intel Bluetooth 5.2 teknolojisi, Bluetooth 4.2’den 2 kata kadar daha yüksek hızlarla kablosuz cihaz bağlantısını geliştirir.
 • Yeni Intel Dinamik Güç Paylaşımı, performansı en üst düzeye çıkarmak için gücü işlemci ve üçüncü taraf ekran kartları arasında sezgisel olarak değiştirir.
 • Intel Gaussian & Neural Accelerator (GNA) ve yeni bir ayrık VPU AI hızlandırıcı seçeneği de dahil olmak üzere yeni yapay zeka yetenekleri, günümüzün hibrit çalışma ortamı için kesintisiz video konferans sağlar.

Gelişmiş Intel teknolojileriyle oyun oynama ve yayın akışında kesintisiz bir deneyim yaşayın. Intel Arc grafik ürünlerinde bulunan X Süper Örnekleme, Ark Kontrolü ve Intel Iris Xe Grafikleri için yeni olan ve oyun deneyiminize yeni bir boyut kazandıracak olan Dayanıklılık Oyunu gibi özellikler artık Intel Iris X grafiklerinde mevcut.

 

Gelişen Performans Hibrit Mimarisi

24 çekirdek ve iki çipli platform ile genişletilmiş HX serisi, bir dizüstü bilgisayarda masaüstü sınıf performans için en üst düzel platformu sunar. Ultra taşınabilir 14 çekirdekli H serisi, hareket halindeyken bile birinci sınıf oyun, içerik oluşturma, video düzenleme ve çoklu görevler için güç sağlar.
P serisi, ince ve hafif bir form faktöründe günlük üretkenliğinizi arttırmak için performans sunar.
U serisi ise, 10 çekirdekli işlemci, modern, mobil bilgisayar deneyimlerinin performans ve taşınabilirlik gereksinimleri için optimize edilmiştir.

13. Nesil İşlemcilerin Genel Özellikleri:

 • Hibrit Mimarisi: Performansı optimize etmek için iş yüklerine öncelik vererek, bunları dağıtır ve iki çekirdek mikro mimarisini tek bir kalıba bütünler.
 • Intel Thread Director: İşletim sistemi zamanlayıcısının uygun değer çekirdeklere akıllıca dağıtmasına yardımcı olarak iş yüklerini optimize eder.
 • DDR5 5600 MT/sn'ye kadar destekler: Hızlı frekansları, yüksek bant genişliğini ve verimi destekleyen, gelişmiş iş akışı ve üretkenliği sağlayan endüstrideki ilk bellek teknolojisidir.
 • DDR4 3200 MT/sn'ye kadar destek: Daha hızlı frekansları, yüksek bant genişliğini ve verimi destekleyerek üretkenliği artırır.
 • 16 adede kadar CPU PCIe 5.0 hattı: En yeni nesil PCIe hatları, daha yüksek performans verimliliği, sorunsuz oyun ve artırılmış iş akışı üretkenliği sunar.
 • 4 adede kadar CPU PCIe 4.0 yolu: 4 adede kadar PCI Express 4.0 yolu ile depolama ve çevresel aygıtlara hızlı erişim için 16 GT/sn'ye kadar hız sunar.
 • Intel Dynamic Power Share: Platform termallerini optimize etmek, en iyi performansı ve son kullanıcı deneyimini ortaya çıkarmak için gücü Intel CPU ile 3. taraf ayrık GPU arasında dinamik olarak değiştirir.
 • Intel Deep Learning Boost (VNNI): Yapay zeka çıkarımını hızlandırır ve derin öğrenme iş yükleri için performansı büyük ölçüde artırır.
 • Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0 (GNA 3.0): Video arka planını daha verimli bir şekilde bulanıklaştırmak ve arka plan gürültüsünü bastırmak için hızlandırıcıda yapay zeka iş yüklerini çalıştırır.
 • Intel Wi-Fi 6E (Gig+): Intel® Wi-Fi 6E, sırasıyla standart 902.22ac 2x2 ve çift uzamsal akış 802.11ac'ye kıyasla yaklaşık 3 kat daha hızlı ve %40 daha yüksek tepe veri hızlarıyla yüksek hızlı dosya paylaşımı, sorunsuz 4K akış ve ultra duyarlı oyun deneyimi sunar.
 • Wi-Fi için 6 GHz Spektrum: 2003'ten bu yana ilk yeni bant, bitişik temiz spektrumu 480 MHz'den 1200 MHz'e iki kattan fazla artırır ve eski Wi-Fi paraziti olmadan Gigabit Wi-Fi seçeneklerini 2 160 MHzz kanaldan 7'ye çıkarır.
 • Intel Bağlantı Performans Paketi: Sesli/görüntülü aramalar için %66'ya kadar daha düşük gecikme süresi, 4 kat daha iyi video akışı çözünürlüğü sağlar. %30 daha yüksek ağ hızları için Wi-Fi performansı akıllı optimizasyon gerçekleştirir.
 • Intel Bluetooth 5.2 Teknolojisi: Tek tıklamayla cihaz eşleştirme ve daha kolay dosya paylaşımı için bilgisayardan cihaza bağlantıyı geliştirir, belirli modellerde standart Bluetooth ile karşılaştırıldığında %20'ye kadar daha az ses gücü tüketimi ve Bluetooth 4.2.4'ten 2 kat daha yüksek hızlar sağlar.
 • 4 adede kadar Thunderbolt 4 Bağlantı Noktası: Thunderbolt 4 bağlantı noktası, sınıfının en iyisi USB-C'dir. 40 Gb/s bant genişliği ve birlikte çalışabilirlik için sıkı testler ile güç, veri ve ekran için tek bir kablo üzerinden en basit, güvenilir ve hızlı kablo bağlantısını sunar.
 • Hız aşırtma özelliği: HX'in tüm modelleri hız aşırtma özelliğini (tam/kısmi) destekleyerek kullanıcıların daha yüksek CPU hızlarına erişmesini sağlar.
13. Nesil Intel Core Mobil İşlemciler: Çığır Açan Performans
GeForce RTX 4060 Ailesi, Hızlının Ötesinde! Oyun oynayın, yayın yapın, içerik oluşturun. GeForce RTX 4060 Ti ve RTX 4060, son derece verimli NVIDIA Ada Lovelace ile en yeni oyunları oynamanızı ve uygulamaları kullanmanızı sağlar. Işın izleme ve DLSS 3 ile sürükleyici, yapay zekayla hızlandıırlmış oyun deneyiminş yaşayın ve NVIDIA Studio ile tasarım sürecinizi ve üretkenliğinizi güçlendirin. Oyuncular ve içerik üreticiler için en iyi platform: GeForce RTX 40 Serisi ve DLSS 3 tarafından desteklenmektedir. Yeni duraksız işlem özellikli çoklu işlemciler, 2 kata kadar performans ve enerji tasarrufu. Dördüncü nesil tensör çekirdekleri, her noktanın değerini ayrı hesaplama yaklaşımına kıyasla DLSS 3 ile 4 kata kadar performans. Üçüncü nesil RT çekirdekleri, 2 kata kadar Ray Tracing performansı.GeForce RTX 4060 Ailesi : Hızlının Ötesinde
Kötülüğe Karşı Çıkın! Seçili GeForce RTX 40 Serisi ürünleri ile Diablo 4'e sahip olun. Diablo 4, alt edilecek sonsuz kötülük, ustalaşılacak sayısız yetenek, kabus gibi zindanlar ve efsanevi ganimetlerle dolu muhteşem bir aksiyon RPG deneyimidir. NVIDIA DLSS 3'ün çığır açan yapay zekayla hızlandırılmış performansı ve piyasaya ilk sürüldüğünde NVIDIA Reflex'in sunduğu en iyi duyarlılık ve piyasaya sürüldükten sonra ışın izleme ile kıyamet kopacak. Sınırlı bir süreliğine, kampanya dahil bir GeForce RTX 4090,4080,4070 Ti veya 4070 masaüstü bilgisayar ya da GPU satın alarak Diablo 4'e sahip olun.


RTX 40 Serisiyle Diablo 4'e Sahip Olun
En iyi halinizi ortaya çıkarın! Seçili GeForce RTX 40 Serisi ekran kartları ile Overwatch 2 Ultimate Battle Pass Paketine Sahip Olun. Overwatch 2 iyimser bir gelecekte geçen, savaş alanlarında inanılmaz 5v5 karşılaşmaların yapıldığı, sürekli gelişen, takım bazlı ücretsiz bir aksiyon oyunudur. NVIDIA GeForce RTX 40 serisi destekli maksimum kare hızı ve NVIDIA Reflex destekli en iyi duyarlılık sayesinde potansiyelinizi açığa çıkarın. Sınırlı bir süreliğine, kampanyaya dahil bir 4090,4080,4070 Ti,4070 masaüstü bilgisayar ya da GPU satın alarak Overwatch 2 Ultimate Battle Pass Paketi'ne sahip olun. Overwatch 2 Ultimate Battle Pass Paketi içeriğinde 3.000 Overwatch Parası, Season 4 Premium Battle Pass, Infinite Guard: 76 Efsanevi Kostümü, Infinite Ace D.Va Destansı Kostümü, 20 Kademe Atlama, Infinite Airwings Silah Süsü bulunmaktadır.RTX 40 Serisiyle Overwatch 2'ye Sahip Olun
RTX ile Sen De Dişini Göster! Seçili GeForce RTX 40 Serisi ürünleri ile Redfall Bite Back Edition'a sahip olun. GeForce RTX 40 serisinin desteklediği üstün ışın izleme ve yapay zeka sayesinde gerçeği açığa çıkarın ve Redfall'u geri alın. En üst düzey performans, olağanüstü ayrıntılı ışın izleme ve NVIDIA Reflex destekli en iyi yanıt verme özelliği için yapay zeka destekli NVIDIA DLSS 3 ile karanlığa dalın ve vampir sürüsünü alt edin. Vampir kıyametinin gizemini RTX açık çözün. Sınırlı bir süreliğine kampanyaya dahil GeForce RTX 4090,4080,4070 Ti ekran kartlarından, bu ekran kartlarını içeren masaüstü bilgisayarlardan ya da RTX 4090 Dizüstü GPU veya RTX 4080 Dizüstü GPU içeren dizüstü bilgisayarlardan birini satın alarak Redfall Bite Back Edition'a sahip olun.MSI RAIDER GE78HX 13VH-038TR GeForce RTX4080 Laptop MSI TITAN GT77HX 13VI-069TR GeForce RTX4090 Laptop MSI MPG INFINITE X2 13FNUG-030EU GeForce RTX4080 Masaüstü Bilgisayar
RTX 40 Serisiyle Redfall Bite Back Edition'a Sahip Olun

KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA'DA BİZİ TAKİP EDİN

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Aşağıdaki mail adreslerimizden, telefon veya whatsapp hattımızdan bizlere hızlıca ulaşarak istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

FATURANIZA ULAŞIN

Sipariş numaranız ile faturanıza kolayca ulaşabilirsiniz.
 
 
KATEGORİLER MARKALAR SATIŞ ÖNCESİ SATIŞ SONRASI GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Notebook Asus Kargo Firması Sipariş Takibi Banka Hesap No
Bilgisayar Dell Kargo Ücreti Sipariş İptali 3D Güvenli Ödeme
Hazır Sistemler MSI Kargo Teslimatı İade İşlemleri Hakkımızda
Bilgisayar Bileşenleri Gigabyte Hasarlı Teslimat İade ve Değişim K.V.K.K. Politikası
Veri Depolama HP Ofisten Teslim Al Ödeme İade Çerez Politikası
Monitörler Lenovo Teslimat Süresi Fatura Değişikliği Gizlilik Politikası
Çevre Birimleri Samsung Garanti ve Destek Adres Değişikliği Yasal Uyarı
Yazıcılar Razer Tükenen Ürünler Yetkili Servis Adresi Yasal Haklar
Güven damgası alan
güvenilir site
E-ticaret bilgi platformu
ETBIS'e kayıtlıdır

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.