Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-NJ115, AMD Ryzen 5 7520U işlemcisi ve 8GB LPDDR5 RAM ile günlük işlerinizde yüksek performans sunar. 512GB SSD depolama alanı sayesinde hızlı veri erişimi sağlar. 15.6" FHD ekranı ve hafif tasarımıyla her yerde kullanım kolaylığı sunar.
Not: Bu model FreeDOS işletim sistemi ile gelmektedir. Kullanıcı, tercih ettiği işletim sistemini kurmalıdır.

| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | Günlük |
| Laptop Serisi? | Vivobook |
| Laptop Türü? | Laptop |
| İşlemci? | Amd Ryzen 5 |
| İşlemci Nesli? | Ryzen |
| İşlemci Modeli? | Ryzen 5 7520U |
| Temel Frekans? | 2.80GHz |
| Turbo Frekans? | 4.30GHz |
| Önbellek? | 4MB |
| Çekirdek Sayısı? | Dört Çekirdek |
| İşlemci Grafik Serisi? | Radeon |
| İşlemci Grafik Modeli? | AMD Radeon Grafik |
| NPU Adı? | Yok |
| Yapay Zeka Desteği? | Yok |
| Sistem Belleği? | 8GB |
| Bellek Türü? | LPDDR5 |
| Bellek Düzeni? | 1 x 8GB |
| Max.Bellek? | 8GB |
| Toplam Bellek Slotu? | 1 |
| Sabit Disk? | Yok |
| SSD Disk? | 512GB |
| SSD Tipi? | PCIe NVMe |
| Ekran Kartı? | Paylaşımlı |
| Grafik Serisi? | AMD Radeon |
| Grafik İşlemcisi? | Radeon Grafik |
| Grafik Genişliği? | Yok |
| Grafik Yapısı? | Yok |
| Grafik Gücü? | Belirtilmemiş |
| DLSS Sürümü? | Yok |
| DLSS Çoklu Kare Oluşturma? | Yok |
| DLSS Kare Oluşturma? | Yok |
| Ekran Boyutu? | 15.0 - 15.6 inc |
| Dokunmatik Ekran? | Yok |
| Çözünürlük Biçimi? | Full HD |
| Çözünürlük? | 1920 x 1080 |
| Ekran Özelliği? | LED |
| Yenileme Hızı? | 60 Hz |
| Wi-Fi? | 802.11ac |
| Bluetooth? | Versiyon 5.3 |
| Ethernet? | Yok |
| Hdmı? | Versiyon 1.4 |
| Video Portu? | Yok |
| TPM? | Yok |
| Type-C? | 1 |
| Usb 2.0? | Yok |
| Usb 3.0? | Yok |
| Usb 3.1? | Yok |
| Usb 3.2? | 1 |
| Usb 4.0? | Yok |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| İşletim Sistemi? | Free Dos |
| Webcam? | HD 720p |
| Ses? | SonicMaster |
| Touchpad? | Çoklu dokunmatik harekete duyarlı |
| Klavye Düzeni? | Q Türkçe |
| Klavye Özelliği? | Chiclet Klavye |
| Pil Teknolojisi? | 3 hücreli pil |
| Garanti Tipi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Malzeme? | Sert Plastik |
| Renk? | Gri |
| Paket İçeriği? | Notebook, Şarj Aleti |
| Ağırlık? | 1 kg - 2 kg |
| Series | Asus VivoBook Pro |
| Options | Ryzen 5 - 8GB - 512GB SSD - 15.6 - DOS |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | E1504FA-BQ1741 |
| Marka | ASUS |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.