MSI Monitör, Masaüstü Bilgisayar, All in One Pc veya Notebook vade farksız 6 ay taksitli
İade talebi ve işlem takibini aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz.

Ebrarbilgisayar'dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde EbrarBilgisayar'a başvurarak, iade koşulları kapsamında kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Üye girişi yaptıktan sonra "Benim Sayfam" altında "Arıza / İade Takibi" başvurusunda bulunarak talebinizi iletebilirsiniz.

Talebinizi doğru ve eksiksiz olarak oluşturmanız işlemlerinizi hızlandıracaktır.

Ürün teslim alındığı haliyle, kullanılmamış ve hasar görmemiş olarak, orijinal ambalajında fatura örneği ile gönderilmelidir.

Orijinal kutunun bozulmaması ve kargo taşımasında hasar oluşmaması için korumalı ambalaj ile göndermenizi rica ederiz.

Orjinal kutu üzerinde kargo etiketi, bant veya yazılar olmamalıdır. Bunların olması durumunda iade talebiniz onaylanmamaktadır.

Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ücret İadesi:

İade işleminiz onaylandıktan sonra ücret iadesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 1 iş günü için yapılmaktadır.

Ücret iadesi işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişiklik gösterebilmektedir.

ASUS ROG MAXIMUS XIII HERO Z590 DDR4 5333MHz HDMI DP M.2 USB3.2 Thunderbolt Wi-Fi ATX 1200p

Ürün stoklara geldiğinde ilk öğrenen siz olun

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Uyumlu Kasa : ATX||Soket : 1200 (500 serisi)||Chipset : Intel Z590||Bellek : DDR4 5333MHz||Max.Bellek : 128GB (4 Adet)
KDV Dahil 5.539,66 TL
Uyumlu Kasa : ATX||Soket : 1200 (500 serisi)||Chipset : Intel Z590||Bellek : DDR4 5333MHz||Max.Bellek : 128GB (4 Adet)
KDV Dahil 5.319,03 TL
Uyumlu Kasa : ATX||Soket : 1200 (500 serisi)||Chipset : Intel Z590||Bellek : DDR4 5100MHz||Max.Bellek : 128GB (4 Adet)
KDV Dahil 4.339,65 TL

ASUS ROG MAXIMUS XIII HERO Z590 DDR4 5333MHz HDMI 4xM.2 USB 3.2 AX Wi-Fi  AURA RGB 2x2.5Gbit ATX Thunderbolt 4 1200p

14+2 güç aşaması, PCIe® 4.0, Dahili WiFi 6E (802.11ax), Çift Intel® 2.5 Gb Ethernet, Soğutma bloklu ve arka plakalı dört adet M.2, Çift dahili Thunderbolt 4, USB 3.2 Gen 2x2 ön panel bağlantısı ve Aura Sync RGB aydınlatma özelliklerine sahip Intel® Z590 ATX oyuncu anakartı.

  • 11.Nesil Intel® Core™ işlemciler ve 10.Nesil Intel® CoreTM, Pentium® Gold ve Celeron® İşlemciler için Intel® Soket LGA 1200
  • Akıllı Kontrol: : Kurulumu kolaylaştıran ve performansı artıran ASUS’a özgü yazılımlar ve araçlar: AI Hız Aşırtma, AI Soğutma, AI Ağ Bağlantısı ve İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme.
  • Sağlam Güç Çözümü: 90 Amp düzeyinde 14+2 eşli güç aşamaları, ProCool II güç bağlantısı, MicroFine alaşım bobinler ve 10K Japon üretimi siyah metal kapasitörler.
  • En Uygun Termal Tasarım: Geniş VRM soğutma blokları ve entegre alüminyum giriş çıkış koruması, yüksek iletken termal dolgu, dört adet M.2 soğutma bloğu ve entegre arka plakalar, ROG Su Soğutma Bölgesi.
  • Yüksek Performanslı Ağ Bağlantısı: Dahili WiFi 6E (802.11ax), çift Intel® 2.5 Gb Ethernet ve ASUS LANGuard.
  • Daha Hızlı Oyun Bağlantısı: PCIe® 4.0, dört adet M.2, USB 3.2 Gen 2x2 ön panel bağlantısı, Thunderbolt™ 4 USB-C® özellikli çift USB Type-C® bağlantısı.
  • Oyunlar İçin Endüstri Lideri Ses Özellikleri: Son derece gerçekçi sesler için ROG SupremeFX ALC4082 ve ESS® ES9018Q2C DAC.
  • Benzersiz Kişiselleştirme Olanakları: RBG başlığı ve üç adet adreslenebilir Gen 2 RGB başlıkla birlikte ASUS’a özgü Aura Sync RGB aydınlatma.
  • Kolay Kurulum Dostu: Önceden monte edilmiş giriş çıkış kalkanı, BIOS FlashBack™, Q-Code, FlexKey, Q-Connector, SafeSlot ve Ekran KartıTutucu.
  • Tanıdık Yazılımlar: 1 yıllık AIDA64 Extreme aboneliği ve MemTest86 ile UEFI BIOS arayüzü.

ROG Maximus XIII Hero sade dış görünümünün altında sahip olduğu yüksek güç, akıllı soğutma ve ışık hızında bağlantı özellikleriyle kendinden önce gelen sürümlerin üzerine koymaya devam ediyor. Yapay zeka destekli kontroller ve kişiselleştirilebilen Aura Sync aydınlatma gibi ünlü ROG özellikleriyle donatılan yeni Hero, üst düzey oyun sisteminizin temelini oluşturmaya hazır.

Yüksek Kaliteli Bileşenler

1 - 8-pin ProCool II Güç Bağlantıları

İki adet ProCool bağlantısı EPS 12V güç hatlarına sıkı ve güvenilir bağlantı sağlar.

2 - 14+2 Güç Aşamaları

VRM, Vcore için 14 (90 amp) güç aşaması ve ikincil voltaj hatları için 2 (70 amp) güç aşamasından meydana geliyor.

3 - MicroFine Alaşım Bobinler

Her bir güç aşamasına 45 amper kapasiteli, yüksek oranda geçirgen alaşım bobinler eşlik eder.

4 - 10K Japon Üretimi Siyah Metal Kapasitörler

Yüksek çalışma sıcaklıklarına binlerce saat dayanabilen katı polimer kapasitörler giriş ve çıkış filtrelemesi yapar.

Ciddi Uzmanlar İçin Gelişmiş Ayarlar

UEFI’deki kullanışlı Gelişmiş mod, kontrolü tamamen elinize almanızı sağlıyor. Dahili arama özelliği seçenekleri bulmayı kolaylaştırırken çeşitli gelişmiş işlevler de ince ayar yapma imkanı veriyor. Böylece aradığınız performansa erişebiliyorsunuz.

Soğutma Blokları

1 - VRM ve Alüminyum Giriş/Çıkış Soğutma Bloğu

MOSFET’lerin ve bobinlerin üzerindeki VRM soğutma bloğu, entegre bir ısı borusuyla alüminyum giriş çıkış korumasına bağlanır. Bu da ısı dağıtımı için kütleyi ve yüzey alanını artırır.

2 - M.2 Soğutma Bloğu

Dört adet özel soğutma bloğu, dört adede kadar M.2 SSD’yi optimum çalışma sıcaklığında tutarak, stabil performans vermelerini ve sorunsuz çalışmalarını sağlar.

3 - L Biçimli Isı Borusu

L biçimli ısı borusu ısıyı VRM’den hızlı ve düzenli olarak uzaklaştırmayı sağlar.

4 - M.2 Arka Plakalar

Yüksek performanslı sürücülerin hava akışı kısıtlandığında bile en iyi sonuçları vermesi için tüm M.2 yuvalarında arka plaka blokları bulunur.

Daha Serin Tasarım

ROG Maximus XIII Hero bugüne kadarki en kapsamlı soğutma seçeneklerine sahip.

Birden fazla sıcaklık kaynağı

Her bir başlık, kullanıcı tarafından ayarlanabilen termal sensörleri takip etmek ve bunlara göre tepki vermek için kullanılabilir. İş yükü tabanlı bir soğutma sistemi oluşturmaya yarayan bu özellik Fan Xpert 4 veya UEFI üzerinden kolayca yönetilebilir.

4-pin PWM/DC fan başlıkları ve ASUS HYDRANODE

Tüm yerleşik başlıklar PWM veya DC fanlarını otomatik tespit eder. Üç adet fan başlığı ise ASUS HYDRANODE desteği sunar.

AIO pompa

Bağımsız su soğutma kurulumlarına özel olarak ayrılmış PWM/DC başlığı.

ASUS OptiMem III

Sinyal bütünlüğünü koruyan ve paraziti azaltan özel bellek iletken hatlarına sahip OptiMem III, belleklerin düşük gecikme süresiyle, düşük voltajda ve yüksek frekansta çalışmasını sağlıyor. ROG Maximus XIII Hero’ya favori bellek modüllerinizi takıp, 11. Nesil Intel® Core™ Rocket Lake işlemcilerden maksimum performansı alarak yüksek bant genişliği gerektiren uygulamaları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yeni Nesil Ağ Bağlantısı

1 - Intel® Wi-Fi 6E (Gig+)

Yerleşik WiFi 6E teknolojisi yeni kullanılmaya başlayan 6 GHz bandından yararlanıyor. 5 GHz bandından üç kata kadar daha yüksek bant genişliği sunan ve yedi adede kadar 160 Hz bandıyla son derece yüksek kablosuz ağ hızları elde eden bu teknoloji, kalabalık ağlarda kapasiteyi ve performansı geliştiriyor.

2 - Çift Intel 2.5 Gb Ethernet

Yerleşik Intel® 2.5 Gb Ethernet özelliği kablosuz bağlantınızı güçlendirerek standart Ethernet bağlantılarına kıyasla 2,5 kat artış sağlıyor, daha hızlı veri aktarımını, akıcı gecikmesiz oyun deneyimini ve yüksek çözünürlüklü video yayınını mümkün kılıyor.

3 - WiFi 6E Anteni

İki adet yerleşik verici ve alıcıya sahip olan anten 2,4, 5 ve 6, GHz bantlarını destekleyerek daha yüksek aktarım hızlarına ulaşabiliyor.

4 - Ayarlanabilir Tasarım

Dört yönlü konumlandırma imkanıyla sinyaller daha iyi alınabiliyor.

5 - Manyetik Taban

Güçlü manyetik taban, anteni PC kasasının üstüne veya yanına sabitliyor.

PCIe 4.0 için Hazır

ROG Maximus XIII Hero’da dört adet M.2 yuvası bulunuyor. Bunlardan ikisi PCIe 4.0 desteği sunarak en yeni GPU’larla ve yüksek hızlı SSD’lerle çalışabiliyor.

USB 3.2 Gen 2x2 Ön Panel Bağlantısı

Bu en yeni USB standardı, bir USB 3.2 Gen 2 veri yolu daha açarak maksimum veri aktarımını 20 Gbps maksimum hıza ulaşıyor.

İki Adet Dahili Thunderbolt 4 USB Type-C® Girişi

Her bağlantı noktası, en yeni yüksek hızlı cihazlar ve sürücüler için çift yönlü 40 Gbps bant genişliği sunuyor. Thunderbolt 4 ayrıca iki adet harici 4K ekrana destek veriyor ve PCIe bant genişliğini 32 Gbps’e çıkarıyor.

SupremeFX

ROG’nin SupremeFX ses teknolojisi bugüne kadarki en iyi kayıt kalitesi için hat giriş bağlantısında 113 dB sinyal ses oranı sunuyor. SupremeFX ALC4082 codec’e daha temiz güç aktarımı için bir doğrusal düşürücü regülatör bulunuyor. ESS® 9018Q2C entegre DAC ise -115 dB THD+N düzeyine ulaşarak ses parçalarındaki en küçük ayrıntıları bile duyabilmeyi sağlıyor.

Ses Hattı Kalkanı

Ses bileşenlerinin olduğu bölümü ayırarak anakarttan veya eklentilerden gelen elektromanyetik parazitleri engelleyerek seslerin bozulmasının önüne geçiyor.

ESS® SABRE9018Q2C

ESS® SABRE9018Q2C entegre DAC amplifikatörü -115 dB toplam harmonik bozulma düzeyine (THD+N) ulaşarak ses parçalarındaki en küçük ayrıntıları bile duyabilmeyi sağlıyor. Buna ek olarak, 121 dB’lik dinamik aralık (DNR) da çok daha düşük ses taban seviyesi sunarak dinamik ve vurucu etkiyi artırıyor.

ALC 4082 Codec

ALC4082 codec, geleneksel yüksek tanımlı ses (HDA) arayüzü yerine USB arayüzünü kullanarak ses oynatma çözünürlüğünü 192’den 384 kHz’e çıkarıyor.

Değişken MOSFET'ler

Eşsiz tasarım sayesinde codec'in özdirenç algılama özelliği ön veya arka kulaklık çıkışlarına aktarılabilir.

Nichicon® KAPASİTÖRLER

Japon üretimi yüksek kaliteli bileşenler, inanılmaz derecede net ve gerçekçi, sıcak ve doğal sesler meydana getiriyor.

Aura Sync

Ekran kartından monitöre, mouse’tan klavyeye kadar uzanan ROG bileşenleriyle sisteminizi donatın. Tamamlayıcı estetik unsurlar, kontrol ve uyum özellikleriyle de fark yaratın. ROG ekosistemi herhangi bir rakip markadan çok daha kapsamlıdır. Sisteminiz genişledikçe daha fazla seçeneğin tadını çıkarabilirsiniz.

Teknik Özellikler
İşlemci Markası?Intel
Soket Yapısı?Soket 1200 (500 Serili)
Chipset?Z590
Bellek Tipi?DDR4
Bellek Hızı?5333 MHz
Ram Kapasitesi?128GB
Slot sayısı?4 Adet
Dahili Ekran Kartı?Yok
Form Faktörü?ATX
SSD Arabirim?M.2
NVMe?PCIe 4.0
Wi-Fi?Var
Thunderbolt?Var
HDMI?Var
DisplayPort?Var
DVI?Yok
VGA?Yok
USB 2.0?Var
USB 3.0?Yok
USB 3.1?Yok
USB 3.2?Var
Type-C?Var
Sata Soketi?6 x Sata 6Gb/s
PCI Slot?2 Adet
Slot Yapısı?Pcı-Express 4.0 16x
Crossfire?Yok
SLI Desteği?Yok
SeriesASUS Z590
OptionsMAXIMUS XIII HERO
Diğer Özellikler
Stok KoduROG-MAXIMUS-XIII-HERO
MarkaASUS
Stok DurumuSorunuz
Garanti (Yıl)3
4711081089353
SOSYAL MEDYA'DA BİZİ TAKİP EDİN

EBRAR BİLGİSAYAR İLETİŞİM

Aşağıdaki iletişim formu, telefon veya whatsapp hattımızdan bizlere hızlıca ulaşarak istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz

FATURANIZA ULAŞIN

Aşağıda bulunan sipariş numarası alanına sipariş numaranızı girerek faturanıza kolayca ulaşabilirsiniz
 
 
KATEGORİLER MARKALAR SATIŞ ÖNCESİ SATIŞ SONRASI GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Notebook Asus Kargo Firması Sipariş Takibi Banka Hesap No
Bilgisayar Dell Kargo Ücreti Sipariş İptali 3D Güvenli Ödeme
Hazır Sistemler MSI Kargo Teslimatı İade ve Değişim Hakkımızda
Bilgisayar Bileşenleri Corsair Hasarlı Teslimat Ödeme İade K.V.K.K. Politikası
Veri Depolama Cooler Master Ofisten Teslim Al Fatura Değişikliği Çerez Politikası
Monitörler Hp Teslimat Süresi Adres Değişikliği Gizlilik Politikası
Çevre Birimleri Lenovo Garanti ve Destek Servis Raporu Yasal Uyarı
Yazıcılar Samsung Tükenen Ürünler Yetkili Servis Adresi Yasal Haklar
Güven damgası alan
güvenilir site
E-ticaret bilgi platformu
ETBIS'e kayıtlıdır

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.