Gigabyte Dizüstü Bilgisayarlar
MSI Aralık Fırsatları
İade talebi ve işlem takibini aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz.

Ebrarbilgisayar'dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde EbrarBilgisayar'a başvurarak, iade koşulları kapsamında kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Üye girişi yaptıktan sonra "Benim Sayfam" altında "Arıza / İade Takibi" başvurusunda bulunarak talebinizi iletebilirsiniz.

Talebinizi doğru ve eksiksiz olarak oluşturmanız işlemlerinizi hızlandıracaktır.

Ürün teslim alındığı haliyle, kullanılmamış ve hasar görmemiş olarak, orijinal ambalajında fatura örneği ile gönderilmelidir.

Orijinal kutunun bozulmaması ve kargo taşımasında hasar oluşmaması için korumalı ambalaj ile göndermenizi rica ederiz.

Orjinal kutu üzerinde kargo etiketi, bant veya yazılar olmamalıdır. Bunların olması durumunda iade talebiniz onaylanmamaktadır.

Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ücret İadesi:

İade işleminiz onaylandıktan sonra ücret iadesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 1 iş günü için yapılmaktadır.

Ücret iadesi işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişiklik gösterebilmektedir.

ASUS PROART B660-CREATOR D4 DDR4 5333MHz HDMI DP M.2 USB3.2 ATX Soket 1700

Fiyat:
5.917,66 TL
547,38 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda Kargo Bedava

ASUS PROART B660-CREATOR D4 DDR4 5333MHz HDMI DP M.2 USB3.2 ATX Soket 1700

" />

PCIe® 5.0, DDR4, 2.5 Gb ve 1 Gb Ethernet, üç adet PCIe 4.0 M.2 yuvası, USB-C DisplayPort™ ve bir adet Quick Charge 4+ özellikli USB 3.2 Gen 2x2 Ön Panel Bağlantısı ile donatılmış Intel® B660 LGA 1700 ATX anakart içerik üreticilerine yönelik tasarlandı

  • 12.Nesil Intel® Core, Pentium® Gold ve Celeron® işlemciler için LGA 1700 soket
  • Kapsamlı Bağlantı Seçenekleri: 2.5 Gb & 1 Gb dahili Ethernet, üç adet M.2 yuvası, ThunderboltTM başlık desteği, USB-C DisplayPortTM ve bir adet Quick Charge 4+ özellikli USB 3.2 Gen 2x2 Ön Panel Bağlantısı
  • Yeni Nesil Performans: 50A’lık akım için derecelendirilmiş 12+1 güç aşaması, PCIe 5.0 için hazır
  • En Uygun Termal Tasarım: Devasa VRM ve yonga seti soğutma bloğu, alüminyum M.2 soğutma blokları, altı adet 4 pimli PWM fan başlığı ve bir adet AIO pompa başlığı
  • ProArt size daha fazlasını sunar:İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme özelliği internet üzerinden net iletişim kurmanıza imkan verirken, ProArt Creator Hub ve CretionFirst de tüm sistemi tek noktadan yönetebilmenizi sağlar
  • Gelişmiş Güvenlik Yönetimi: ASUS Control Center Express aracılığıyla USB bağlantı noktası yönetimi, yazılım kara listeleme ve Kayıt defteri açma/kapama kontrolleri

Yaratıcılığınızın Güç Kaynağı

ProArt B660-Creator D4 içerik üretiminin gerektirdiği 3D işleme ve 4K/8K video işleme gibi ağır iş yükleri için tasarlanan gelişmiş bir anakarttır. Bu anakart sağlam güç dağıtımı ve soğutma tasarımı sayesinde 12.Nesil Intel® Core™ işlemcilerin performansını ortaya çıkartıyor. Ayrıca, kapsamlı bağlantı seçenekleri içerisinde dahili 2.5 Gb ve 1 Gb Ethernet, bir adet Quick Charge 4+ özellikli USB 3.2 Gen 2x2 Ön Panel Bağlantısı ve USB-C aracılığıyla DisplayPort™ gibi özellikler bulunuyor.

Kurulum Dostu

Kapsamlı Bağlantı Seçenekleri

2.5G ve 1 Gb Ethernet bağlantı noktası ve üç adet M.2 yuvası gibi kapsamlı giriş çıkışlara sahip olan anakart zahmetsiz bir şekilde hızlı veri aktarımı ve geniş depolama seçenekleri sunuyor.

USB Bağlantı Noktaları

USB-C DisplayPort (DP Alt Modu)

Bu USB Type-C® portu, 10 Gbps’e kadar aktarım hızları sunuyor ve 8K çözünürlüğe kadar 60Hz görüntüler için DisplayPort™ 1.4 çıkışı sağlayan alternatif modunu destekliyor. Bu yeni özellik içerik üreticilerine birinci sınıf esneklik sağlayarak yüksek hızlı veri aktarımı veya fazladan yüksek çözünürlüklü görüntüler arasında seçim imkanı veriyor.*

Quick Charge 4+ özellikli USB 3.2 Gen 2x2 Ön Panel Bağlantısı

USB 3.2 Gen 2x2 bağlantısı, Type-C ile yapılan veri aktarımlarının hızını 20 Gbps maksimum hıza ulaştırıyor. Quick Charge 4+ özelliği, PCIe güç kaynağı kablosu 6-pimli bağlantı noktasına bağlıyken cihazları 60 W’a kadar şarj edebiliyor.

Thunderbolt™ 4 Desteği

ProArt B660-Creator D4 dahili bir başlık aracılığıyla Thunderbolt™ 4 destekliyor. Intel tarafından sertifikalanan ASUS ThunderboltEX 4 eklenti kartı, tek bir kablo üzerinden iki yönde 40 Gbps’e varan hızlar sunuyor. Ayrıca bu kart, birden fazla ekran bağlantısı için papatya dizim işlevine sahip ve bir ekran için 8K’ya varan çözünürlükleri destekliyor. Buradan ayrıca 100 watt’a kadar güçle hızlı şarj yapılabiliyor.

M.2 Depolama

Ultra Yüksek M.2 Aktarım Hızları

B660-Creator D4’de bulunan üç M.2 yuvası PCIe 4.0 veya 3.0 sürücülerini destekliyor ve inanılmaz performans artışı için NVMe® SSD RAID desteği sağlıyor. Maksimum iki adet PCIe 4.0 depolama cihazıyla RAID yapılandırması oluşturarak en yüksek veri aktarım hızlarının tadını çıkarın.

M.2 Q-Latch

Yenilikçi Q-Latch sayesinde M.2 SSD’yi takıp çıkarmak çok kolay. Hem de özel bir alete gerek duymadan. Basit bir kilit mekanizmasına sahip olan tasarım, geleneksel vidalara ihtiyaç duymadan düzgün bir şekilde sürücüyü yerine sabitliyor.

2.5 Gb Ethernet

Çift Ethernet portu, internet ve yerel ağa-bağlı depolama için aynı anda hızlı veri aktarımları sunarken, geliştirilmiş veri derlemesi ve güvenlik sağlıyor.

Intel® 1Gb Ethernet

Intel I219-V Ethernet, işlemciye ek yükü azaltır ve olağanüstü düzeyde yüksek TCP ve UDP çıkışıyla daha hızlı ve akıcı veri aktarımı yapılmasını sağlıyor.

M.2 Yuvası (Key E)

ProArt B660-Creator D4, tip 2230 WiFi/Bluetooth ve Intel CNVi (entegre WiFi/BT) modüllerini destekleyen M.2 yuvasına (Key E) sahip.

Yeni Nesil Performans

Özel işlemci güç dağıtımı ve en yeni yüksek performanslı bellek desteği ile ProArt B660-Creator D4, yeni 12.Nesil Intel Core işlemcilerin taleplerini kolayca karşılıyor. Bu anakart, 50A akım için derecelendirilmiş VRM tasarımının yanı sıra, 3D animasyon, video işleme ve yazılım derleme gibi çok izlekli görevler için özenle seçilmiş bileşenler ve bellek düzeni optimizasyonlarına sahip.

Sağlam Güç Dağıtımı

Eşli Güç Aşamaları

12+1 güç aşamaları, yüksek ve alçak taraf MOSFET’leri ile sürücüleri tek bir pakette birleştiriyor. Böylece, en son 12.Nesil Intel işlemcilerinin yararlanabileceği güç ve verimlilik sağlanıyor.

Digi+ Güç Kontrolü

Sektörün en iyilerinden biri olan ASUS Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM) akıcı ve net bir güç iletimi yapılmasını sağlar.

ProCool Güç Bağlantısı

ASUS ProCool soket, PSU güç hatlarıyla temas için sıkı kurallara uyularak üretildi. ProCool bağlantısı düşük empedans ve daha iyi ısı dağıtımı sağlıyor.

Bobinler & kapasitörler

Yüksek sıcaklıklara dayanabilecek şekilde geliştirilen üst düzey bobinler ve dayanıklı kapasitörler, sektör standartlarından daha fazla performans sağlıyor.

PCIe 5.0 Ready

12.Nesil Intel işlemciler beraberinde PCIe 5.0 desteğini de piyasaya getiriyor. PCIe 5.0, PCIe 4.0’dan iki kat daha hızlı veri aktarım hızı sağlayarak, yeni veri ağırlıklı görevlerle başa çıkabilecek kadar sağlam hale geliyor. PCIe 5.0, geliştirilmiş sinyal bütünlüğü, eklenti kartları için geriye dönük uyumlu CEM bağlantıları ve önceki PCIe sürümlerine geriye dönük uyumluluk gibi faydaları da beraberinde getiriyor.

DDR4 Bellek

ProArt B660-Creator D4 sahip olduğu dört yuvayla 128 GB’a kadar DDR4 belleğe destek veriyor. ASUS’a özel OptiMem II teknolojisi sinyal uzaklığını ve paraziti büyük ölçüde azaltıyor. Bellek kararlılığı ve uyumunu geliştiren iz düzen optimizasyonları sağlarken bellek kitlerine de daha yüksek saat hız aralıkları sunuyor.

En Uygun Soğutma Tasarımı

Ağır yük altındayken sistemin stabil çalışması çok önemlidir. Bunun için, ProArt B660-Creator D4’de geniş VRM ve yonga seti soğutma bloklarından oluşan kapsamlı bir soğutma sistemi bulunuyor. Bu sistemdeki soğutma blokları yüzey alanı ve kütle arasında en uygun dengeyi kuruyor. Entegre birinci sınıf bileşenler ve birden fazla fan başlığı gibi önemli tasarım unsurları da içerik üretimine yönelik sistemler için iyi bir temel oluşturuyor.

Soğutma Blokları

Başlıklar

Daha Serin Tasarım

ProArt B660-Creator D4’de kapsamlı soğutma seçenekleri bulunuyor.

Birden Fazla Sıcaklık Kaynağı

Her bir başlık, iş yüküne bağlı soğutma için kullanıcı tarafından yapılandırılabilen üç adet termal sensöre tepki verecek ve bu sensörleri izleyebilecek şekilde ayarlanabilir. Ayarların tümü Armoury Crate’deki Fan Xpert 4 veya UEFI ile kolayca yönetilebilir.

4 Pimli PWM/DC Fan

Her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.

AIO Pompası

Bağımsız su soğutma sistemleri için özel bir PWM/DC başlığı.

Akıllı Fan Koruması

Özel bir entegre devre, her bir fan başlığını aşırı ısıdan ve voltajdan korur.

İçerik Üretimi İçin Mükemmel

ProArt serisine özgü yazılım araçları; kullanışlı sistem takibiyle, ses ve ağ performansını artıran özelliklerle işlerinizin sorunsuz akmasını sağlar.

Sektör Lideri Güvenlik

ASUS Control Center Express’in gelişmiş güvenlik işlevleri sistemi ve gizli verileri korur.

USB Bağlantı Noktası Yönetimi

Veri sızıntılarını önlemek için USB bağlantı noktalarını etkinleştirin veya devre dışı bırakın ya da yalnızca Salt Okunur olarak ayarlayın.

Yazılım Kara Listesis

Yazılım kara listesi yüksek riskli uygulamaların kullanımını önleyerek güvenlik düzeyinin artmasına yardımcı oluyor.

Kayıt Defteri Düzenleyicisi Açma/Kapama

İstemci cihazlarda Kayıt Defteri Düzenleyicisini uzaktan devre dışı bırakarak sistem yapılandırmasında izinsiz değişiklik yapılmasını önleyin ve güvenliğinizi arttırın.

ProArt Creator Hub

Kullanıcı dostu arayüz; anakartlar ve monitörler gibi bağlı diğer ProArt serisi ürünleri tek bir merkezden takip ve yönetme imkanı vererek iş akışını iyileştiriyor.

  • 1. Fan modu
  • 2. Görev Grupları

CreationFirst

CreationFirst optimizasyon yazılımı, kullanıcıların önemli uygulamalara ve görevlere daha fazla bant genişliği önceliği tanımasını sağlar.

CreationFirst modu, içerik üretimiyle ilgili olan uygulamaları sıranın önüne taşıyarak, daha verimli iş akışı için ağ trafiğini en uyguna getirir.

Benzer olarak, Uyarlanabilir Akıllı Mod yazılım kullanım miktarlarını analiz edip o an kullanılan uygulamaları tespit ederek birden fazla işle meşgulken daha akıcı çevrim içi deneyim için ön plan hızlandırması uygular.

İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme

Evden çalışmanın normalleşmesiyle birlikte internet üzerinden net iletişim kurmak her zamankinden de kritik önem taşır hale geldi. İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme, en yeni ses aracımız geniş bir derin öğrenme veri tabanından yararlanarak mikrofondaki* ve gelen sesteki arka plan gürültüsünü azaltıyor. Dikkat dağıtıcı klavye ve mouse sesleri ve diğer ortam gürültüleri akıllı bir şekilde azaltılıyor. Böylece hem sesiniz net bir şekilde duyuluyor hem de gelen sesleri tam olarak alabiliyorsunuz.

Güvenilir Kararlılık

ProArt B660-Creator D4 üstün kalite, kararlılık ve uyumluluk sunduğundan emin olmak için sıkı testlerden geçirildi ve yaratıcılığınızı uzun yıllar desteklemeye hazır.

Teknik Özellikler
İşlemci Markası?Intel
Soket Yapısı?Soket 1700
Chipset?B660
Dahili Ekran Kartı?Yok
Form Faktörü?ATX
Bellek Tipi?DDR4
Bellek Hızı?5333 MHz
Ram Kapasitesi?128GB
Bellek Yuvası?4 Adet
M.2?Var
Sata Soketi?4 x Sata 6Gb/s
Wi-Fi?Yok
Thunderbolt?Yok
HDMI?Var
DisplayPort?Var
DVI?Yok
VGA?Yok
USB 2.0?Var
USB 3.0?Yok
USB 3.1?Yok
USB 3.2?Var
Type-C?Var
PCI Slot?4 Adet
PCIe x16?PCIe 4.0
Slot Yapısı?Pcı-Express 4.0 16x
Diğer Özellikler
Stok KoduPROART-B660-CREATOR-D4
MarkaASUS
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)3
4711081518518
SOSYAL MEDYA'DA BİZİ TAKİP EDİN

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Aşağıdaki mail adreslerimizden, telefon veya whatsapp hattımızdan bizlere hızlıca ulaşarak istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

FATURANIZA ULAŞIN

Sipariş numaranız ile faturanıza kolayca ulaşabilirsiniz.
 
 
KATEGORİLER MARKALAR SATIŞ ÖNCESİ SATIŞ SONRASI GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Notebook Asus Kargo Firması Sipariş Takibi Banka Hesap No
Bilgisayar Dell Kargo Ücreti Sipariş İptali 3D Güvenli Ödeme
Hazır Sistemler MSI Kargo Teslimatı İade ve Değişim Hakkımızda
Bilgisayar Bileşenleri Gigabyte Hasarlı Teslimat Ödeme İade K.V.K.K. Politikası
Veri Depolama HP Ofisten Teslim Al Fatura Değişikliği Çerez Politikası
Monitörler Lenovo Teslimat Süresi Adres Değişikliği Gizlilik Politikası
Çevre Birimleri Samsung Garanti ve Destek Servis Raporu Yasal Uyarı
Yazıcılar Sharkoon Tükenen Ürünler Yetkili Servis Adresi Yasal Haklar
Güven damgası alan
güvenilir site
E-ticaret bilgi platformu
ETBIS'e kayıtlıdır

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.